רוי בוי לוח הופעות הצגות 2021 - כרטיסים, מחירים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-17/03/2021, 19:54

רוי בוי בהצגת לילדים וכל מהשפחה שמגיעה לבמות של היכלי התרבות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום. בעמוד הבא תוכלו להזמין כרטיסים למופע של רוי בוי בצורה קלה ומאובטחת ולהבטיח לעצמכם כרטיס להצגת הילדים הסוחפת.

רוי בוי כרטיסים ולוח הצגות 2021

רוי בוי פארק - חול המועד פסח 2021 בפרדס מושב נטעים

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

רוי בוי הופעות קרובות: ההצגות של רוי בוי מתקיימות בהיכלי התרבות ברחבי הארץ מדרום ועד צפון.

מחיר כרטיס להצגה במחירים משתנים, ומשך ההצגה שעה וחצי כולל הפסקה. ניתן להזמין עכשיו כרטיסים להצגה של רוי בוי בצורה קלה ומאובטחת דרך האתר הבא.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הופעות קודמות: רוי בוי משתתף בהצגה "חפש את המטמון" עם יובל המבולבל ומשתתפים נוספים.

תקציר הצגות של רוי בוי

הצגות ילדים של כוכב הילדים רוי בוי בפסטיפאן ובהצגה נוספת ביער הסודי. ההצגות מגיעות לבמות ברחבי הארץ, במופע מיוחד בו הוא יוצא להרפתקה סוחפת ביער הסודי יחד עם חבריו הטובים והאהובים. ההצגה כוללת משתתפים רבים והיא בין ההצגות הצבעוניות ביותר, מצחיקה, מוזיקלית ומיוחדת לילדים ולכל המשפחה.

רוי בוי ביער הסודי

ההצגה מבוססת על תוכנית הטלוויזיה המצליחה של כוכב הילדים, בו הוא חוזר ליער הסודי לאחר מסע ארוך ומוצלח במדבר. הוא מאחד סביבו את כל חיות היער כדי להגן ולשמור על היער ועל הטבע כולו. האם הוא יצליח לנצח את שקרלוס הקוסם הרשע ולהציל את היער? כל זאת בהצגה החדשה.

רוי בוי שאותו מגלם רועי עוז, פרץ לחיינו עם בשנת 2012 עם דמות שאוהבת את הטבי ובעלי החיים, כמו רועי בחיים עצמם. הוא החל את דרכו עם סדרת הילדים "בג'ונגל עם רוי בוי" שהצליחה במידה רבה בקרב ילדי ישראל. לאחר מכן שהפך לכוכב ילדים מצליח, הוציא את קלטת ה-DVD הראשונה, הצטרף להופעות חנוכה והמשיך בסדרות טלוויזיה. בפסח 2018 האחרון, השתתף במופע עולם הילדים בחיפה ביחד עם הדוד חיים ומולי וצומי.

אם אתם מחפשים הצגות ילדים נוספות שילדכם יהנו בהם בהשתתפות רוי בוי, זה הזמן ללכת.

רוי בוי מזמין אתכם ליער הסודי, הפרק הראשון בסדרה - צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.