• מאת Ticketsi
  • עודכן ב-23/12/2019, 14:37

שלמה המלך ומלכת שבא הצגה עם רינת גבאי, גיא זוארץ, עודד פז, טיטי איינאו ועוד בלוח הצגות במהלך חנוכה 2019 ובתאריכים נוספים. בעמוד הבא תמצאו מידע חיוני עבור ההצגה, כרטיסים, לוח הופעות, הנחות.

תקציר שלמה המלך ומלכת שבא ההצגה

מופע חדש ומושקע לכבוד חג החנוכה תגולל את סיפור המפגש בין שלמה המלך (גיא זוארץ) למלכת שבא (רינת גבאי). הסיפור על החכם באדם מול היפה והחכמה הוא סיפור של אלפי שנים שמרתק לבבות ודמיונות.

עכשיו, בעיבוד בימתי חדש הוא מקבל חיים ועולה דרך הברית החדשה, הקוראן, האגדות האתיופיות ועד ספרות חז"ל.

הפקה מרהיבה וראשית בין מופעי חנוכה 2019 עם מוזיקה מרגשת ומקפיצה, תלבושות מרהיבות וריקודים מלבבים סביב הסיפור שיאיר את הילדים בתרבות אנושית ובעלת ערך חינוכי ומוסרי.

שלמה המלך ומלכת שבא כרטיסים ולוח הצגות 2019

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
אין כרטיסים. לעדכונים על כרטיסים חדשים עשו לייק לעמוד הפייסבוק של Ticketsi ותקבלו עדכונים!

לוח ההופעות-הצגות של שלמה המלך ומלכת שבא יתקיים סיבב חג החנוכה ובעצם יתחיל חודש לפני החג ומספר שבועות אחריו, החל מתאריך 17.11.2019 ועד 20.1.2020.

ההצגה תגיע לבימות ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, בין הערים: חולון, ראשון לציון, באר שבע, אשקלון, תל אביב, נתניה, רחובות, פתח תקווה, מודיעין, איירפוט סיטי, רמלה, אילת, אשדוד ועוד.

משך המופע: שעה ו-40 דקות כולל הפסקה

כרטיסים לשלמה המלך ומלכת שבא, הנחות, מבצעי 1+1

מכירת הכרטיסים לשלמה המלך ומלכת שבא יצאה לדרך. מחירי הכרטיסים דרך משרד הכרטיסים הרשמי בראבו נעים סביב ה-89 ש"ח כולל דמי טיפול. ההזמנה מתבצעת אונליין דרך הקישור הבא או לפי לוח ההצגות כאן מעל.

הנחות ומבצעים לשלמה המלך ומלכת שבא לא מוצעים כרגע דרך בראבו. אנחנו ממשיכים לעדכן אחר הנחות ומבצעי 1+1 לשלמה המלך ומלכת שבא בעמוד הפייסבוק שלנו. מוזמנים לעשות לייק ולקבל עדכונים חמים.

שלמה המלך ומלכת שבא עלילה

עלילת ההצגה של שלמה המלך ומלכת שבא מביאה את הסיפור האהבה של שלמה המלך ומלכת שבא. האחד החכם באדם והשנייה היפה והחכמה בנשים.

יחד, הם משקפים את המאבק בין עולמות בהתמודדת אינטלקטואלית עם שאלות וקושיות שמלכת שבא מציפה את שלמה. האם הוא יצליח לעמוד מול שאלותיה? או שמדובר בסיפור של אהבה? כל זאת ועוד במופע החדש.

שלמה המלך ומלכת שבא שחקנים

כאמור, את התפקיד הראשי תגלם רינת גבאי בתפקיד מכלת שבא, גיא זוארץ יגלם את שלמה המלך. יחד איתם יככבו עודד פז וטיטי איינאו ולצידם עשרות שחקנים ורקדנים נוספים שיקחו חלק בהצגה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.