שמוליקיפוד אופרת רוק לילדים - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2024

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-07/03/2024, 15:31
(צילום: עדי ברק)

תיאטרון הילדים הישראלי בשיתוף עם אילון נופר (אחת מיוצרי מיומנה) בהצגה ילדים שמוליקיפוד, הצגה הממחישה את כוחה של חברות ללא תנאי. ההצגה מציעה חוויה מושלמת לילדים ולמשפחות, עם שירה, פעלולים, ריקודים קצביים ומוזיקה שלא תאפשר לקהל להישאר ישוב במקומות. כל הפרטים על ההצגה, כרטיסים ולוח הצגות.

שמוליקיפוד כרטיסים ולוח הצגות 2024

לוח ההצגות של "שמוליקיפוד - אופרת רוק לילדים" מתקיים לפי התאריכים הבאים (הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי):

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
לרכישה
110 כרטיסים מחיר: 79-85₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, מוזיאון ארץ ישראל תל אביב - אודיטוריום קלצ'קין
לרכישה
103 כרטיסים מחיר: 79-85₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, בית ציוני אמריקה תל אביב - אולם מאירהוף
לרכישה
95 כרטיסים מחיר: 79-85₪
ראשון לציון
ראשון לציון, היכל מאיר ניצן לתרבות ולאמנות ראשון לציון
לרכישה
98 כרטיסים מחיר: 79-85₪

חשוב לדעת

  • משך זמן הצגה: שעה ו-20 דקות כולל הפסקה.
  • רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל.
  • מומלץ לגילאים 2-6.

סיפורו של שמוליקיפוד

ההצגה שמוליקיפוד עוקבת אחר סיפורו של גדי, ילד חולה שמרגיש בודד ומשתוקק לחברה. גדי לא מצליח לצאת ממיטתו, ומוצא את עצמו משתוקק לחבר שישמור עליו בחברה. יום אחד, שמוליקיפוד, דורבן המחפש חבר, מופיע בחלון ביתו של גדי. השניים יוצרים קשר בלתי צפוי, והופכים לחברים הכי טובים. יחד, הם מתמודדים עם אתגרים ולומדים כי חברות יכולה להתקיים ללא תנאי, ללא קשר להבדלים ביניהם.

משמעות המסר של המחזה

סיפורו של שמוליקיפוד נושא מסר חשוב על קבלת השונה ובניית חברויות ללא תנאי. בחברה המגוונת יותר ויותר של ימינו, חשוב שילדים ילמדו את הערך של קבלת אחרים, ללא קשר לרקע או למראה שלהם. בעזרת הצגת החברות בין גדי, ילד חולה, לבין שמוליקיפוד, דורבן, המחזה מדגיש את הפוטנציאל להיווצרות קשרים עמוקים בין אנשים שאינם תואמים לכאורה.

הרלוונטיות של נושא המחזה חורגת מעבר לבמה, ומהדהדת בקרב הורים וילדים כאחד. כשהם רואים את גדי ושמוליקיפוד מתגברים על חילוקי הדעות ביניהם ויוצרים קשר מתמשך, הצופים נזכרים בחשיבות של אימוץ השונות בחייהם. יתר על כן, ההצגה מעודדת ילדים לחפש חברויות עם מי שעשוי להיות שונה מהם, טיפוח תחושה של אמפתיה והבנה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!