שמוליקיפוד תיאטרון הילדים הישראלי - כרטיסים, הנחות ולוח הצגות 2023

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-10/09/2023, 01:45
(צילום ספריית הפועלים)

תיאטרון הילדים הישראלי בהצגה ילדים שמוליקיפוד, הצגה הממחישה את כוחה של חברות ללא תנאי. ההצגה מתקיימת בתיאטרון הפארק בפארק גני יהושע, ומציעה חוויה מושלמת לילדים ולמשפחות, עם סיפורים מומחזים, מיצבים אינטראקטיביים ואטרקציות יצירתיות. כל הפרטים על המופע, כרטיסים ולוח הצגות.

שמוליקיפוד כרטיסים ולוח הצגות 2023

לוח ההצגות של שמוליקיפוד מתקיים לפי התאריכים הבאים (הזמנת כרטיסים אונליין דרך משרד כרטיסים רשמי):

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב
לרכישה
כרטיסים: 27 55₪
תל אביב-יפו
תל אביב-יפו, תיאטרון הפארק - פארק הירקון תל אביב
לרכישה
כרטיסים: 28 55₪

חשוב לדעת

  • משך זמן הצגה: 45 דקות.
  • רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל.
  • מומלץ לגילאים 2-5.
  • הכניסה והשימוש במתקני המתחם תתאפשר כחצי שעה לפני המועד ועוד כחצי שעה לאחר סיומו.
  • במידה ומזג האויר לא יאפשר לא יפעלו המתקנים.

סיפורו של שמוליקיפוד

ההצגה שמוליקיפוד עוקבת אחר סיפורו של גדי, ילד חולה שמרגיש בודד ומשתוקק לחברה. גדי לא מצליח לצאת ממיטתו, ומוצא את עצמו משתוקק לחבר שישמור עליו בחברה. יום אחד, שמוליקיפוד, דורבן המחפש חבר, מופיע בחלון ביתו של גדי. השניים יוצרים קשר בלתי צפוי, והופכים לחברים הכי טובים. יחד, הם מתמודדים עם אתגרים ולומדים כי חברות יכולה להתקיים ללא תנאי, ללא קשר להבדלים ביניהם.

חוויית תיאטרון הפארק

תיאטרון הפארק, השוכן בלב פארק גני יהושע, מספק מקום אידילי למחזה קסום זה. התיאטרון מציע פעילות מיוחדת לילדים עם שעת סיפור תיאטרלית המותאמת במיוחד לגיל הרך, תיאטרון הפארק מבטיח שההצגה תהיה נגישה לקהל הצעיר ביותר שלה. מיצבים אינטראקטיביים, בועות סבון ענקיות ופינת יצירה מעצימים עוד יותר את החוויה, ומרתקים ילדים ומשפחות לאורך כל המופע.

משמעות המסר של המחזה

סיפורו של שמוליקיפוד נושא מסר חשוב על קבלת השונה ובניית חברויות ללא תנאי. בחברה המגוונת יותר ויותר של ימינו, חשוב שילדים ילמדו את הערך של קבלת אחרים, ללא קשר לרקע או למראה שלהם. בעזרת הצגת החברות בין גדי, ילד חולה, לבין שמוליקיפוד, דורבן, המחזה מדגיש את הפוטנציאל להיווצרות קשרים עמוקים בין אנשים שאינם תואמים לכאורה.

הרלוונטיות של נושא המחזה חורגת מעבר לבמה, ומהדהדת בקרב הורים וילדים כאחד. כשהם רואים את גדי ושמוליקיפוד מתגברים על חילוקי הדעות ביניהם ויוצרים קשר מתמשך, הצופים נזכרים בחשיבות של אימוץ השונות בחייהם. יתר על כן, ההצגה מעודדת ילדים לחפש חברויות עם מי שעשוי להיות שונה מהם, טיפוח תחושה של אמפתיה והבנה.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!