מפצח האגוזים בלט 2019 - לוח מופעים, כרטיסים, הנחות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-15/12/2019, 19:52

הבלט מפצח האגוזים היא יצירה מיוחדת שלה קיימות מגוון הופעות שונות בישראל. בעמוד הבא תמצאו את כל המופעים של מפצח האגוזים שמתקיים ברחבי הארץ.

מפצח אגוזים של תיאטרון שאול טיקטינר - כרטיסים ולוח הופעות

התאטרון הישראלי של שאול טיקטינר עם הצגת הילדים מפצח אגוזים. ההופעה בשפה הרוסית. משך: שעה ו-40 דקות.
כרטיסים בהזמנה אונליין דרך הקישור הבא.
מבצעים: 1+1 על הכרטיסים.

מפצח האגוזים של הבלט הישראלי

בעבר, הבלט הישראלי עלה עם עיבוד חדש ומרהיב (המופע הסתיים) ליצירת המופת מפצח האגוזים שסחפה את עולם מופעי הבלט שעוד לא נראה כמוהו בישראל. בהפקה חדשה, 50 משתתפים לוקחים חלק במופע עם תלבושות מרשימות ותפאורה מרהיבה.

32 רקדני הבלט ישראלי בשיתוף עם 20 תלמידים מצטיינים מבית הספר לבלט יקחו אותכם למסע דרך המחול הסיני, הרוסי, הערבי ואלס הפרחים האהוב הנחשב ליצירת מופת.

מפצח האגוזים מאת צ'ייקובסקי

מַ פְ צֵ חַ האגוזים נוצר על פי הסיפור "מפצח האגוזים ומלך העכברים" מאת ארנסט הופמן. בשנת 1892 מריוס פטיפה כתב את הליברית לבלט המפורסם והכוריאוגרף הוא האמן הרוסי הנודע לב איוונוב.

זהו סיפור על הילדה מריה שטלבאום שמקבלת מתנה לחג המולד - מפצח אגוזים קטן דמוי חייל עשוי בדיל. אחיה של הילדה שובר למפצח האגוזים את היד, מריה בוכה ולאחר מכן נרדמת. כאשר היא מתעוררת, היא מגלה להפתעתה שהחפצים בבית גדולים פי כמה מגודלה שלה. מחור בקיר פורצים מיליוני עכברים ענקיים.

מלך העכברים מנסה להרוג את מריה ואת מפצח האגוזים, אולם בסופו של קרב מוסיקלי גרנדיוזי והרואי, ניצלים השניים. בסוף היצירה הופך מפצח האגוזים לנסיך יפה תואר. הוא ומריה מתחתנים.

אף צופה לא יישאר אדיש למראה ההפקה הססגונית והקלאסית של בלט סנט פטרסבורג שמעלה בתל אביב את האגדה האהובה על ילדים ומבוגרים כאחד.

מפצח האגוזים כרטיסים ולוח הופעות 2019

לוח ההופעות של מפצח האגוזים בשנת 2019 יתקיים ברחבי הארץ.

כרטיסים למפצח האגוזים בהזמנה אונליין באמצעות האתר הבא.

מפצח האגוזים בלט סנט פטרסבורג

תיאטרון "הבלט הרוסי" הוקם בשנת 1990 בסנט פטרסבורג על ידי משפחה של סולנים מקצועיים ואמני בלט מתיאטרון מרינסקי הנודע. למעשה, מדובר בהמשך של שושלת בת מאה שנה. מזה 24 שנים, להקת "הבלט הרוסי" מציגה בהצלחה את אמנות הבלט לתושבי העיר וגם לאורחים מחו"ל על הבמות הטובות ביותר של סנט פטרסבורג.

עם הבמות המפורסמות עליהן מופיע הבלט נמנים התיאטרון הלאומי "ארמיטאז'", אולם הבלט "אורורה פאלאס" ותיאטרון הקומדיה המוזיקלית. בלט סנט פטרסבורג העלה בת''א הפקה נוספת של אגם הברבורים.

למי שפספס, השנה הגיע המופע מפצח האגוזים על הקרח של התיאטרון לאומי רוסי בישראל.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.