תערוכת לאונרדו 500 - כרטיסים, הנחות, שעות פעילות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 14:58

תערוכת לאונרדו 500 דה וינצי - כרטיסים בהנחה ושעות פעילות

תקציר תערוכת לאונרדו 500 - לאונרדו דה וינצ'י

תערוכה ראשונה ומיוחדת במינה מוצגת בהאנגר 11 נמל תל אביב "לאונרדו 500" - לאונרדו דה וינצ'י כפי שעוד לא ראיתם. התערוכה מציגה עשרות מכונות ענק שנבנו בהראת תכניותיו ושרטוטיו של דה ונצי, והיום בזכות טכנולוגיות חדשות - מצליחות ליצור חוויה חדשה, מרתקת ומהפנטת. כל הפרטים אודות התעורכה, כרטיסים, הנחות ושעות פעילות בעמוד הבא.

תערוכת לאונרדו דה וינצי כרטיסים - לאונרדו 500

לעדכונים נוספים על הופעות והצגות חדשות, עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותקבלו עדכונים חמים!

מכירת כרטיסים לתערוכה "לאונרדו 500" של לאונרדו דה וינצ'י מתקיימת בימים אלה. מחירי הכרטיסים נעים החל מ-85 ש"ח לכרטיס בודד, 186 ש"ח לכרטיס משפחתי הכולל 2 הורים + ילד מתחת לגיל 18, 206 ש"ח לכרטיס משפחתי עם 2 הורים ו-2 ילדים מתחת לגיל 18.

ההזמנה מתבצעת אונליין באמצעות הקישור הבא או לפי לוח התערוכה למעלה.

שעות פעילות תערוכה לאונרדו 500 דה וינצ'י

שעות הפעילות של התערוכה "לאונרדו 500" יתקיימו בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-21:00. בימי שישי בין השות 9:00-15:00 ובשבת החל ממוצאי שבת בין השעות 18:00-22:00.

התערוכה מוצגת בהאנגר 11 נמל תל אביב, בין התאריכים 26.2 ועד ה-18.4. הזמנה אונליין דרך הקישור הבא.

אודות תערוכה לאונרדו 500 דה וינצ'י

לרגל 500 שנים למותו של לאונרדו דה וינצ'י, תערוכה חדשה תציג את תכניותיו, שירטוטי, רישומי ענק ועוד של הממציא האיטלקי הגאון. בזכות הטכנולוגיה חדישה, כל זאת ועוד יוצגו על גבי מכונות ענק עם דגמים פיזיים נעים, הולוגרמות והפעלות מרתקות.

מי היה לאונרדו דה וינצי?

לאונרדו דה וינצי היה איטלקי, איש אשכולות של הרנסנס אשר תחומי עניינו כללו המצאה, ציור, פיסול, אדריכלות, מדע, מוסיקה, מתמטיקה, הנדסה, ספרות, אנטומיה, גיאולוגיה, אסטרונומיה, בוטניקה, כתיבה, היסטוריה וקרטוגרפיה.

הוא מכונה בשם אביו של הפליאונטולוגיה, איכנולוגיה וארכיטקטורה ונחשב לאחד הציירים הגדולים ביותר בכל הזמנים.

הוא זכה להמציא את המצנח, המסוק והטנק, ועוד שלל של עקרונות המכניקה ובניהם גלגלי שיניים והילוכים. דה וינצ'י הציג את האידיאל ההומניסטי של רנסאנס.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.