תערוכת סיבוב על מאדים חנוכה 2018 - כרטיסים ושעות פעילות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/12/2019, 14:58

סיבוב על מאדים - הזמנת כרטיסים ושעות פעילות

תקציר סיבוב על מאדים התערוכה חנוכה 2018

תערוכה חדשה "סיבוב על מאדים" נפתחה במכון וויצמן למדע ברחובות ומציעה למבקרים הצצה על הסודות המסתוריים של כוכב הלכת האדום מאדים ומאפשרת לחוות את התנאים הלא פשוטים והמאתגרים הנמצאים על הכוכב ובין היתר לנסות להבין האם נוכל בעתיד להתיישב על מאדים?

מה קורה בתערוכה?

כחלק מהתערוכה, ישולבו אטרקציות מגוונות, מעשירות ומכייפות ובניהם המשתתפים יצטרכו לקחת פיקוד על צוות אסטרונאוטים שחוקרים את הכוכב, תשלטו על רובר - רכב חלל וירולי שבעזרתו תצטרכו לחפש סימני חיים, הרכבת משקפי מציאות מדומה (VR) שיכניס אתכם לעולם של הכוכב עצמו, שיגור חללית, הצצה להאביטאט - מגורי אסטרונאוטים ועוד חוויות מגניבות.

סיבוב על מאדים כרטיסים ושעות פעילות

תערוכת סיבוב על מאדים מתקיימת במכון ויצן בפארק המדע רחובות. התערוכה תתקיים בחופשת חנוכה 2018 תשע"ט בין התאריכים 4-10 בדצמבר בין השעות 09:00 ועד 17:00 כל יום.

מחירי הכרטיסים הם 45 ש"ח מחיר רגיל, 25 ש"ח לסטודנטים, נכים ואזרחים וותיקים.

מבצעים והנחות על כרטיסים: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיה קופון 1+1 והנחות נוספות בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

סיבוב על מאדים במכון ויצמן למדע

"סיבוב על מאדים" החלה מתאריך ה-16.7.2018 במכון ויצמן למדע בפארק המדע ברחובות וזכה להצלחה גדולה. 

מכון ויצמן פתח את שעריו עם התערוכה שמתאימה לילדים ולכל המשפחה. אם הסתקרנתם מליקוי הירח שהתקיים בישראל בחודש יולי, כנראה שהתערוכה הזו היא בשבילכם.

איך נראה כוכבת הלכת מאדים? חללית המחקר של נאס"א נחתה על הכוכב:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.