תערוכת קית' הרינג בהרצליה - כרטיסים, הנחות ושעות פעילות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-30/06/2024, 14:19
(צילום: יח"צ)

תערוכת קית' הרינג בארנה הרצליה עם כ-200 יצירות מקוריות של אמן הפופ ארט האייקוני, קית' הרינג. התערוכה מציגה את סגנונו האמנותי הייחודי של הרינג, תוך השפעתו העמוקה על תנועות חברתיות ופוליטיות.

סקירת התערוכה

תערוכת קית' הרינג בהרצליה מציעה חוויה מקיפה וסוחפת אל תוך עולמו של אחד מאמני הפופ ארט המשפיעים ביותר במאה ה-20. התערוכה, הממוקמת בארנה הרצליה, משתרעת על פני 1,000 מ"ר מרשימים ובה מוצגות כ-200 עבודות מקוריות של הרינג, הכוללת כמה מיצירותיו האיקוניות ביותר, המשקפות את סגנונו הייחודי המאופיין בקווים מודגשים, צבעים עזים ומסרים חברתיים.

התערוכה אינה רק מסע אמנותי אלא גם היסטורי, המדגיש רגעים משמעותיים בקריירה ובחייו של הרינג. המבקרים נחשפים לימיו הראשונים כאמן רחוב בניו יורק, עלייתו לתהילה בשנות ה-80 ופעילותו הבלתי נלאית למען זכויות אדם. העבודות המוצגות נעות בין ציורי קיר ואמנות רחוב ידועים שלו ועד ליצירות גדולות ומורכבות יותר, החודרות לנושאים חברתיים ופוליטיים עמוקים יותר.

התערוכה, שאורגנה בשיתוף פעולה עם ארגון הנוער הגאה, מדגישה את מחויבותו של הרינג למטרות חברתיות. חלק מרווחי מכירת הכרטיסים מופנה לארגון זה, ומדגיש את תפקידה הכפול של התערוכה כאירוע אמנותי וכגיוס תרומות לנוער להט"בי.

אלמנטים אינטראקטיביים וחוויית המבקר

התערוכה כוללת מספר אלמנטים אינטראקטיביים שנועדו להכניס את המבקרים לעולמו של הרינג. בין האלמנטים הללו ניתן למצוא עמדות סלפי, בהן המבקרים יכולים לתעד את עצמם על רקע יצירותיו האיקוניות של הרינג, ולובי בר, המספק מרחב להירגעות והתבוננות.

בנוסף, סימולציה של רכבת תחתית מהווה חלק מהתערוכה, המשקפת את ימיו הראשונים של הרינג כאמן בתחנות הרכבת התחתית של ניו יורק. אלמנטים אינטראקטיביים אלה לא רק משפרים את חוויית המבקרים, אלא גם מספקים הבנה מעמיקה יותר של סביבתו והשפעותיו של הרינג. עם זאת, ראוי לציין כי חלק מהתכנים עשויים שלא להתאים לילדים מאוד בשל אופיים המפורש, ולכן מומלץ להורים לשקול שיקול דעת.

רגעי השיאי בתערוכה

אחד מרגעי השיא של התערוכה הוא אוסף עבודות המשקפות את האקטיביזם של הרינג בקהילת הלהט"ב. יצירותיו תיארו נושאי אהבה, קבלה והתנגדות לדעות קדומות חברתיות.

הצצה לתערוכה

קית' הרינג כרטיסים 

מחיר: 119 ש"ח לכרטיס. הזמנת הכרטיסים נעשת דרך משרדי הכרטיסים השונות, ביניהם בראבו.

קית' הרינג הנחות

תוכלו למצוא החנות על כרטיסים דרך ארגון המורים (כרטיס ב-58 ש"ח), ישראכרט (כרטיס ב-59 ש"ח), אמריקן אקספרס (כרטיס ב-55 ש"ח).

אודות קית' הרינג: האמן והפעיל החברתי

קית' הרינג היה אמן פופ אמריקאי משפיע שעבודתו חרגה מגבולות האמנות המסורתיים, ומיזגה יצירתיות עם אקטיביזם חברתי ופוליטי. הרינג נולד בשנת 1958 ברידינג, פנסילבניה, ועבר לניו יורק בסוף שנות ה-70, שם הפך לדמות מרכזית בסצנת אמנות הרחוב התוססת של העיר. שפתו החזותית הייחודית - המאופיינת בקווים מודגשים, צבעים עזים ודמויות דינמיות - זכתה להכרה מהירה והדהדה בקרב קהל רחב.

יצירתו של הרינג לא הוגבלה לגלריות ומוזיאונים; הוא האמין בהנגשת האמנות לכולם. פילוסופיה זו הובילה אותו ליצור ציורי קיר ציבוריים ולעסוק באמנות גרפיטי ברכבות תחתית ועל קירות העיר. אחת מיצירותיו האיקוניות ביותר, ציור הקיר "Crack is Wack" בהארלם, מדגימה את מחויבותו לטפל בנושאים חברתיים דחופים באמצעות אמנותו.

מעבר למאמציו האמנותיים, הרינג היה תומך נלהב בצדק חברתי. הוא ניצל את הבמה שלו כדי להתבטא נגד האפרטהייד בדרום אפריקה, לתמוך בקהילת הלהט"ב ולהעלות את המודעות למשבר האיידס. האקטיביזם שלו היה אישי עמוקות, שכן הרינג עצמו אובחן כחולה איידס בשנת 1988. בתגובה, הקים את קרן קית' הרינג לתמיכה בארגונים המוקדשים למחקר איידס, תוכניות לילדים וסיבות הומניטריות אחרות.

מורשתו של הרינג היא גם של חדשנות אמנותית וגם של השפעה חברתית עמוקה. יצירותיו ממשיכות לעורר השראה ולאתגר את הצופים, ולעודד אותם לחשוב על הצמתים שבין אמנות, אקטיביזם ומעורבות קהילתית.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!