פסטיבל אמנזיה אילת 2024 - כרטיסים, מחירים, צמיד ומלונות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/03/2024, 20:49

פסטיבל אמנזיה אילת 2024 שלושה ימים שלמים שבהם אתם פשוט נכנסים עמוק לתוך מוזיקה, ריקודים, וכיף טהור תחת השמש והכוכבים. הפסטיבל כולל מספר מסיבות, מבריכות ועד אירועי לילה במקומות לא שגרתיים. בנוסף, יהיו טרמפים מכל המלונות, כך שכולם יכולו להצטרף בקלות. אם אתם חושבים להצטרף, הנה כל הפרטים:

פרטי האירוע ומידע שימושי

פסטיבל אמנזיה אילת יתקיים מ-30 במאי עד 1 ביוני 2024. המלונות המשתתפים בפסטיבל: לאונרדו רויאל ריזורט, ג'י הוטל, אמריקנה, מג'יק פאלאס, ג'ייקוב הוטל, ישרוטל ריביירה, אגמים.

פסטיבל אמנזיה כרטיסים

רכישת הכרטיסים מתבצעת למלונות ולצמידים בודדים ממשרד הכרטיסים הרשמי, באמצעות הקישור הבא.

מחירים למלונות + צמידים: החל מ-1,290 ש"ח לאדם בחדר לשלושה.
מחירים לצמידים ללא מלון: החל מ-699 ש"ח.

פסטיבל אמנזיה חבילות

את בוחרים  מלון, כמו לאונרדו או אולי אגמים, וזה הכל כלול. אתם מקבלים חדר, ארוחת בוקר וצמיד הזהב לכניסה למסיבות. המחירים משתנים, תלוי כמה אתם רוצה להתפנק וכמה חברים אתם בחדר. יש אפשרות לרכוש את הצמיד למסיבות בלבד. הכל גמיש. 

רשימת המלונות:

פסטיבל אמנזיה לאונרדו רויאל ריזורט אילת

יש אפשרות לבחור חדרים על המים או לא. המחירים במלון לאונרדו רויאל ריזורט נעים החל מ-1,990 לאדם בחדר לארבעה בחדר על המים. לא על המים - החל מ-1,690 ש"ח לחדר ל-4. יש חדרים ל-2 ול-3.

פסטיבל אמנזיה G הוטל אילת

במלון ג'י הוטל המחירים נעים החל מ-1,590 ש"ח לאדם בחדר לשלישייה ו-1,690 ש"ח לחדר בחדר זוגי.

אמריקנה אמנזיה אילת

באמריקנה המחירים הם 1,390 ש"ח לאדם בחדר לשלישייה ו-1,490 ש"ח לאדם בחדר זוגי.

מג'יק פאלאס אמנזיה אילת

במג'יק פאלס המחירים נעים החל מ-1,690 ש"ח לאדם בחדר זוגי או בחדר לרביעייה, ו-1,790 ש"ח לאדם בחדר לשלישייה.

ג'ייקוב הוטל אמנזיה אילת

בג'ייקוב הוטל בפסטיבל אמנזיה אילת המחירים הם 1,190 ש"ח לאדם בחדר לרביעייה, 1,290 ש"ח לאדם בחדר לשלישייה ו-1,390 ש"ח לאדם בחדר זוגי.

ישרוטל ריביירה אמנזיה אילת

בישרוטל ריביירה המחירים הם 1,290 ש"ח לאדם בחדר לרביעייה ו-1,390 ש"ח לאדם בחדר לשלישייה.

אגמים פסטיבל אמנזיה אילת

אגמים מציעים חדרים ב-2,190 ש"ח לאדם בחדר זוגי או בחדר לשלשייה.

נקודות עיקריות באירוע

עכשיו, בואו נדבר על הליינאפ של האירוע. הליינאפ של הפסטיבל אמור להציג מגוון רחב של אמנים ברמה עולמית, מה שמבטיח שהמשתתפים יזכו למגוון רחב של ז'אנרים של מוזיקה אלקטרונית. שיאו של הפסטיבל, אירוע חוות הגמלים של אמנזיה, משלב את הרקע המדברי המדהים של אילת עם הפקת סאונד ואור ללא תחרות, ויוצר חוויה סוחפת שמושכת הן מבחינה ויזואלית והן מבחינה אקוסטית.

בנוסף, מסיבות בריכה יומיות בלאונרדו רויאל ריזורט שמזריקות מנת של כיף בשעות היום, ומכינות את הבמה לאירועי ערב שממשיכים את האווירה החגיגית. שילוב זה של הופעות ברמה גבוהה ומקומות דינמיים מבטיח שהפסטיבל לא רק יענה על הציפיות של חובבי המוזיקה האלקטרונית אלא גם יעלה עליהן.

חווית נסיעות משופרת

אז כן, בנוסף לכל הזמנים הטובים והמשוגעים, הם מוודאים שכולם יגיעו לחוות הגמלים. יהיו שירות הסעות נוח מאוד מכל המלונות השונים.

אמצעי בטיחות וביטחון

ואין צורך לדאוג לגבי הבטיחות, בסדר? הפקת הפסטיבל דאגו לזה לגמרי. הפסטיבל קיבל אור ירוק מהמשטרה ומהצבא, אז אתם יודעים שזה בטוח. זה אומר שאתם יכולים פשוט להירגע, ליהנות מהמוזיקה ולא לדאוג מכלום. בטיחות קודם, מסיבה אחר כך, אבל כאן אתם מקבלים את שניהם.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!