פסטיבל מידברן 2020 - כרטיסים, הסעות למידברן

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-21/12/2019, 12:39

האירוע הכי צבעוני בישראל קורה גם השנה, מידברן הוא הפסטיבל הרשמי של קהילת ברנינג מן העולמית כאן בארץ, יתקיים בלב המדבר חמישה ימים ברציפות תחת כיפת השמיים המדבריות. האיש הבוער שמשנה חיים, יתקיים בחודש מאי השנה. מהם התאריכים של האירוע? כמה עולים כרטיסים ואיך מזמינים כרטיסים בכתבה הבאה.

תקציר פסטיבל מידברן

פסטיבל מידברן הוא האירוע הרשמי בישראל שמאורגן על ידי קהילת מידברן - קהילת הברנינג מן הישראלית.

במשך 6 ימים, מוקמת עיר זמנית במדבר הנגב, ויוצרת פלטפורמה שתאפשר סגנון חיים קהילתי, יצירתיות, אמנות וביטוי עצמי רדיקלי. מידברן הוא לא פסטיבל רגיל. למעשה, זה יותר עיר מאשר פסטיבל, שבו כמעט כל מה שקורה נוצר כולו על ידי אזרחיה, המשתתפים בפועל באירוע.

קהילת מידברן החלה את דרכה בספטמבר 2011, כאשר קבוצה של חברים ברנרים חזרה מהברנינג-מן בנבאדה והחליטה להקים קהילה שתשמור על רוח האדם הבוער כאן בישראל.

הסעות למידברן כרטיסים

איך מגיעים למידברן? באפשרותכם להזמין כרטיסים להסעות למידברן. תחבורה מתל אביב למידברן וחזרה ממנו.

מידברן כרטיסים

ישנם כמה הקצאות כרטיסים לפי לוח זמנים מסודר למטרה שלאפשר וודאות עבור משתתפים אשר בוחרים לקחת חלק משמעותי ביצירת מידברן. הקצאות אלו נועדו כדי לאפשר למחנות נושא ואמנים – חדשים וותיקים לבסס את הצוות המוביל בכדי להגיע לאירוע מוכנים ובזמן, כמו גם לאפשר לראשי המחלקות לגייס את המתנדבים שלהם על בסיס הון אנושי מדויק יותר ולהגדיל את מעגלי ההשתתפות. 

ההקצאה למכירה זו לפי הקריטריונים הבאים:

מחנות נושא - כל צוות מוביל של המחנה הנושא 2018 יקבלו הקצאות מיוחדות לכרטיסים. הקצאות אלה יתבססו על הקריטריונים של מחלקת התיאטרון ויועברו למנהיגי המחנות. קיימת גישה שונה למחנות חדשים מול ותיקים, מתוך הבנה שמחנות חדשים עומדים בפני אתגר גיוס שיכול להשפיע על קיומה של המחנה. כל מנהיג המחנה יוכל לקנות עד 2 כרטיסים, והפצת הכרטיסים נמצאת באחריותם.

מיצב אמנותי - כל צוות מובחר באמנות של 2017 יקבל הקצאות מיוחדות. הקצאות אלה יתבססו על הקריטריונים של מחלקת האמנות ויועברו למנהיגי האמנות. כל מנהל התקנה אמנות יוכל לקנות 2 כרטיסים והפצה הכרטיס באחריותם.

מידברן 2020 התנדבות

כל מחלקה תקבל כרטיסים על פי גודלה, יכולות הגיוס, ההשלכות של לא לגייס מספיק מתנדבים ושיקולים אחרים. הצוות המוביל של המחלקה יגדיר את הקריטריונים להקצאה זו באופן פנימי, באופן המועיל ביותר למחלקה. כל צוות מכל מחלקה ידאג לחלוק את הקריטריונים עם מתנדבי המחלקה.

בנוסף הקצאות למשתתפים בשנה הקודמת מידברן 2018, כרטיסי שטח, הקצאות לאנשים מחו"ל, הקצאות נוער וכרטיסים לקהל הרחב.

מכירת הכרטיסים לפסטיבל מידברן 2019 נפתחה, ומחיר כרטיס עולה 810 ש"ח לא כולל הוצאות. כרטיסים לילדים עולים 150 ש"ח וכרטיסים למועטי יכולת עולים 400 ש"ח. רכישת הכרטיסים דרך האתר הרשמי.

מחנות מידברן

"מחנה נושא" הוא קבוצה של מידברן אשר באים ליצור ולארח חוויה אינטראקטיבית זה פתוח לכל אזרחי העיר מידברן. מחנות נושא יכולים להציג מופעים ומופעי מחול, לקיים סדנאות או הרצאות, לבנות אזורי צידניות ופינות מלאכה, להריץ ברים או עמדות מזון או כל דבר אחר שעשויים ליהנות ממנו.

מחנות נושא הם חלק בלתי נפרד מברנינג מן, מידברן וכל חוויה אחרת, משום שהם מזרזים אינטראקציה. אבל זכור, יצירת מחנה נושא דורשת מחויבות ועבודה קשה. כל המשתתפים מוזמנים ליצור מחנה סביב הרעיון שלהם, או נושא, אשר עומד בעשרת העקרונות.

עם הביקוש מגיעים גם הנוכלים, ספסרים רבים מנצלים לרעה את המצב ומוכרים כרטיסים בספסרות, או במילים פשוטות - מוכרים כרטיסים במחירים יקרים יותר מאלה שעולים במקור, וכך עושים רווח, עליכם. קראו דרכים להיזהר לפני שאתם תרכשו כאלה.

כך זה נראה בשנת 2016 - הכירו את מידברן, צפו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.