פסטיבל Future Sound of Jerusalem 2024 - כרטיסים, הנחות והופעות

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-24/03/2024, 18:26
(צילום: נילי בוים)

פסטיבל Future Sound of Jerusalem 2024 שיתקיים בבית אותות תוצרת ירושלים, מבטיח להיות אירוע פורץ דרך שמשלב את העבר המוזיקלי העשיר עם העתיד החדשני. הפסטיבל, שיתקיים במשך ארבעה ימים באפריל, הוא לא סתם מפגש מוזיקלי רגיל. זהו מסע נועז אל תחומי המוזיקה האלקטרונית והג'אז החיה, על רקע הקסם ההיסטורי של ירושלים ועם שילוב של מוזיקאים אגדיים וכישרונות חדשים פורצי דרך, הפסטיבל שואף לסלול דרך חדשה בסצנת המוזיקה, ולהבטיח שהמשתתפים יחוו משהו ייחודי באמת. כל הפרטים:

כרטיסים לפסטיבל

Future Sound of Jerusalem יתקיים ב-11, 13, 15 ו-16 באפריל 2024. הזמנת הכרטיסים מתבצעת אונליין ממשרד הכרטיסים הרשמי, לפי לוח ההופעות הבא:

עיר
תאריך
מיקום
כרטיסים
ירושלים
ירושלים, בית אות המוצר ירושלים
לרכישה
67 כרטיסים מחיר: 106₪
ירושלים
ירושלים, בית אות המוצר ירושלים
לרכישה
19 כרטיסים מחיר: 156₪
ירושלים
ירושלים, בית אות המוצר ירושלים
לרכישה
70 כרטיסים מחיר: 106₪
ירושלים
ירושלים, בית אות המוצר ירושלים
לרכישה
69 כרטיסים מחיר: 106₪

לוח הופעות 2024

ההרכב של פסטיבל "הצליל העתידי של ירושלים" הוא מבחר מאורגן בקפידה שמציג את הגיוון והעומק של מוזיקה עכשווית וניסיונית. כל יום מציע מסע מוזיקלי ייחודי, החל מליל הפתיחה ב-11 באפריל, שבו המשתתפים ייהנו מהצלילים החדשניים של סלאבה גנלין וגרשון ויסרפוהרר. ההופעה שלהם תצלול לתוך הג'אז החופשי, המשלבת סינתיסייזרים אנלוגיים, סמפלרים וכלי נגינה אלקטרוניים עם צלילים מסורתיים כמו עוד ותרמין.

ב-13 באפריל תתקיים הופעה עם ספארקי פאנקי, להקה המפורסמת בקצבי האלקטרו-פאנק והג'אז הרך שלה. ניר בן עמרם, אלכס טרפקוב, מיכאל אגרע ואנטולי מגדלינסקי צפויים להעניק הופעה מחשמלת המשלבת ריפים פאנקיים, הרמוניות עדינות ואלתורים סולו מרהיבים, המדגימים את הניסיון הרב והמקצועיות שלהם.

ב-15 באפריל יוצג "Children on play", צמד אלקטרוני דינמי המושלם על ידי נגן החצוצרה ג'אז גרגורי ריבקין. ההשפעות האמביינטיות, הרעש והטכנו שלהם, המשולבות עם הופעה חיה ואלתור, מציעות פרספקטיבה חדשה על מוזיקה אלקטרונית.

בערב הסיום, 16 באפריל, יופיעו Unknown Flying Subjects, הרכב המשלב ג'אז אלקטרוני עם מוזיקה מסורתית ממזרח תיכון וממרכז אסיה. פיוז'ן מזרחי אלקטרוני זה, שנוצר על ידי מיכאל אגרע, ניר בן עמרם ויואדה איבגי, מגלם את האתוס של הפסטיבל לגשר בין העבר לעתיד באמצעות מוזיקה.

הרעיון מאחורי הפסטיבל

פסטיבל Future Sound of Jerusalem הוא ניסוי נועז במיזוג תקופות מוזיקליות, ז'אנרים ותרבויות בתוך העיר ירושלים ההיסטורית והרוחנית. הפסטיבל הזה שונה מאירועי מוזיקה רגילים בכך שהוא לא רק חוגג את העבר או מאמץ מגמות עכשוויות, אלא שוזר אותם יחד כדי לעורר צורות חדשות של ביטוי. הוא מונע על ידי חזון ליצור "שער זמני" שבו הרמוניות קלאסיות וצלילים אלקטרוניים ניסיוניים מתנגשים ומתמזגים, ויוצרים נוף סאונד עתידני המושפע ממסורת מוזיקלית עשירה.

פילוסופיית המיזוג הזו מתבטאת לא רק בבחירת האמנים והז'אנרים, אלא גם ברוח האלתור עצמה שחודרת למופעים. הפסטיבל מציב את עצמו כחלוץ, המוביל את המאמץ להגדיר מחדש את גבולות הג'אז והמוזיקה האלקטרונית לעידן הדיגיטלי, וכל זאת תוך כדי הוקרה למורשתה המתמשכת של ירושלים ככור היתוך של תרבויות ומסורות.

סמליות וצדקה

פסטיבל Future Sound of Jerusalem נושא סמליות עמוקה, המגולמת בסמלו: האריה האלקטרוני עם זנב של חוטי חשמל. סמל זה משקף את רוח החלוציות של הפסטיבל ואת הקשר העמוק שלו לירושלים. האריה, סמל מסורתי של ירושלים, מייצג כוח, אומץ ומנהיגות.

מעבר לתרומותיו האמנותיות והתרבותיות, הפסטיבל גם מדגיש מחויבות לאחריות חברתית. חלק משמעותי מההכנסות מיועד לצדקה, במיוחד כדי לתמוך במשפחתו של כפיר זירא, חייל שנפצע ברצועת עזה.

בשורה התחתונה

פסטיבל Future Sound of Jerusalem עומד מרכז של חדשנות וסינתזה תרבותית, ומחבק את רוח ירושלים תוך כדי דחיפת גבולות המוזיקה אל עבר טריטוריות לא ידועות. דרך ההרכב המגוון של האמנים שלו, הפסטיבל מציע תערובת ייחודית של צלילים מהעבר ומהעתיד, ויוצר חוויה סוחפת שמשקפת את המורשת ההיסטורית של העיר ואת הפוטנציאל שלה לביטויים אמנותיים חדשים. שילוב של צדקה ואלמנטים סמליים מעשיר עוד יותר את הפסטיבל, ומטמיע בו משמעויות עמוקות יותר וקשרים קהילתיים. כאשר המשתתפים יתכנסו בבית האותות של מוצרי ירושלים באפריל הקרוב, הם לא רק יעידו על מהפכה מוזיקלית אלא גם ישתתפו בחגיגה עתידית שמכבדת מסורת, חדשנות והרוח הקולקטיבית של ירושלים.

אתר Ticketsi

טיקטסי הוא מגזין בילויים המרכז את אירועי התרבות של ישראל ומנגיש לכם אותו בצורה מעניינת ונוחה להבנה עם כל המידע העדכני והאמין שרציתם לדעת. באתר תמצאו מידע על הופעות מוזיקה חיות, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, מסיבות, אופרה, ריקוד ועוד. תיהנו!