אור עקיבא יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות באור עקיבא יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 באור עקיבא יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 באור עקיבא? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המלא.

אירועי יום העצמאות 70 באור עקיבא למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים בחגיגות נוספות: קיסריהפרדס חנהמועצה חוף הכרמל

מופעי ערב יום העצמאות 70 באור עקיבא ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית ברחבת העירייה בעיר יגיע להופיע הזמר ישי לוי, על במת הנוער יופיע כוכב התוכנית “הכוכב הבא לאירווזיון” מרגי. בנוסף יופיעו אומנים מקומיים, להקות ייצוג של העיר ועוד. הכניסה חופשית.

לוח ההופעות המלא ממשיך להתפרסם. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות אור עקיבא

מופעי יום עצמאות 2018 באור עקיבא בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות אור עקיבא

במות יום העצמאות 2018 באור עקיבא בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת העירייה. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אור עקיבא, בשנת 2016 אוכלוסיית העיר עמדה על מספר של 17,568 תושבים. הלוגו של העיר כתוב בפסוק תנ”כי: “ראשיתך תהיה צנועה, כה משגשגת יהיה עתידך”.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה , בסוף שנת 2005 היו בעיר 15,800 תושבים בסך הכל, מה שהופך אותה לעיר הפחות מאוכלסת בישראל. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2001 היה הרכב האתני של העיר 99.3% יהודים ואחרים שאינם ערבים, ללא אוכלוסייה ערבית משמעותית.

5/5 (1)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן