אזור יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות באזור יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות באזור 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 באזור? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המלא מתעדכן.

אירועי יום העצמאות 70 באזור מונסון למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע והחגיגות יגלשו וימשיכו אל תוך סופ”ש של חגיגות בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

ערים באזור עם חגיגות נוספות: בית דגןחולוןראשון לציון

מופעי ערב יום העצמאות 70 באזור ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

בבמת המרכזית שתתקיים ברחבת המתנ”ס, יופיעו החל מהשעה 20:00: מופע לילדים עם רוני נדלר, טוביה צפיר במופע משותף עם ילדי אזור, והזמרת שירי מימון.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 המלא ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות באזור

אירועי יום העצמאות 2018 באזור

ביום עצמאות 2018 באזור בחגיגות עצמאות 70 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 באזור

במות באזור עצמאות 2018: בחגיגות עצמאות באזור 70 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו רחבת המתנ”ס בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אזור היא מועצה מקומית במחוז תל אביב של ישראל, על הכביש יפו-ירושלים הישן דרומית מזרחית לתל אביב. הוקם בשנת 1948 באתר הישוב הערבי יזור, קיבל את מעמד המועצה המקומית בשנת 1951. בשנת 2016 היו בה 12,569 תושבים, ויש לה שטח של 2,415 דונם.

אזור נקראת על שם העיר העתיקה, שהשתמרה בשם הכפר הערבי יאזור. מועצת הכפר החדש בשם “משמר השבעה” (לכבוד שבעה חיילים יהודים שנהרגו ב-1948), אך הוועדה הממשלתית המופקדת על הקצאת שמות אילצה אותם לשנותם אזור בטענה ששימור שמות המקרא היה חשוב יותר. עם זאת, כפר חדש נוסף ששמו מאוחר יותר נקרא ” משמר השבעה”.

5/5 (2)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן