אשקלון יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:58

תקציר יום העצמאות באשקלון

אירועי יום העצמאות 71 אשקלון יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 באשקלון

מופעי ערב יום העצמאות 71 באשקלון יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח המופעים:

האומנים שמגיעים להופיע: עדן בן זקן, שלומי שבת, שלישיית מה קשור. עובר הילדים יתקיים מופע של יובל המבולבל. ההופעות יתקיימו בטיילת בר כוכבא. בנוסף, תתקיים "מסיבת אירוויזיון 2019" שתימשך אל תוך הלילה עם דנה אינטרנשיונל, שפיטה ועוד.

במה נוספת לציבור הדתי עם הופעות של עידן חביב, ארז לב ארי ולהקת פרחי אשקלון.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר! עדכונים נוספים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 באשקלון

מופעי יום עצמאות 2019 באשקלון בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 באשקלון

במות באשקלון עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בטיילת בר כוכבא בעיר. במה נוספת תוקם לציבור הדתי במגרש הספורט בסמוך למתנ"ס וולדנברג. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות העיר אשקלון

אשקלון, העיר קיבלה מעמד של מועצה מקומית בשנת 1953. בשנת 1955 היו לאשקלון למעלה מ-16,000 תושבים. בשנת 1961 דורגה אשקלון במקום ה-18 במרכזים העירוניים בישראל, עם אוכלוסייה של 24 אלף תושבים. זה גדל ל43,000 בשנת 1972 ו53,000 בשנת 1983. בשנת 2005, האוכלוסייה הייתה יותר מ-106,000 תושבים.

המוזיאון החיצוני ליד מרכז התרבות העירוני מציג שני ארונות קבורה רומיים עשויים משיש המתארים סצנות קרב וציד וסצינות מיתולוגיות מפורסמות. שרידי כנסייה ביזנטית מהמאה -4 עם ריצוף שיש משיש וקירות פסיפס מזכוכית נראים ברובע ברנע.

נמצאו גם שרידים של בית כנסת מתקופה זו. מבנה מכוסה בקבר מהמאה ה -13 של שיח 'עוואד יושב על גבעה המשקיפה על חופי צפון אשקלון.

האתר העתיק של אשקלון הוא כיום פארק לאומי בחוף הדרומי של העיר. הקירות המקיפים את העיר עדיין נראים לעין, כמו גם סוללות עפר כנעניות. הפארק כולל חורבות ביזנטיות, צלבניות ורומאניות. בית הקברות הגדול ביותר בעולם העתיק התגלה באשקלון.

ערים עם חגיגות נוספות: באר שבעאשדודקריית גת

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.