באר יעקב יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:47

תקציר יום העצמאות בבאר יעקב

אירועי יום העצמאות 71 בבאר יעקב  יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות כמו מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 בבאר יעקב

מופעי ערב יום העצמאות 71 בבאר יעקב יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק ליכטנשטיין בעיר, אליה יעלו ויופיע האמנים לפי התוכנית והשעות הבאים:

  • 20:15 - רוי בוי
  • 20:50 - מאור אדרי
  • 22:30 - דניאל ברזילי

במהלך הערב יתקיימו מופע שירה וריקודים בהשתתפות כישרונות מקומיים, וכמובן מפוע זיקוקים מרהיב, שיתקיים בשעה 21:30.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא זמין עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בבאר יעקב

מופעי יום עצמאות 2019 בבאר יעקב בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בבאר יעקב

הבמות בבאר יעקב עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק ליכטנשטיין. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

כמה מילים על באר יעקב

באר יעקב Be'er Ya'akov היא מועצה המקומית ליד נס ציונה וראשון לציון והיו בה 20,378 תושבים בשנת 2016.

העיר צומחת במהירות, עם פיתוח עירוני מסיבי, כולל הקמת שכונות חדשות המתרחשות, והיא צפויה לקבל מעמד של העיר בשנים הקרובות. בשנת 2017 אושרה תכנית חדשה להרחבת אזור באר יעקב באופן מאסיבי. עם התפנית של מכלול הצריפין של בסיסים צבאיים, ורוב הבסיסים יועברו לנגב, תתרחב באר יעקב על אדמות שפעם תפוס על ידי מתקנים צבאיים. מתוכנן כי באר יעקב תהיה בסופו של דבר אוכלוסייה של 100,000 תושבים.

שני בתי חולים ממוקמים בבאר יעקב: המרכז הרפואי יצחק שמיר (ליד צריפין) ובית החולים הגריאטרי שמואל הרופא.

באר יעקב מונגשת על ידי תחנת הרכבת באר יעקב, לרכבות בקו בנימינה - אשקלון. ערים קרובות: רמלהלוד.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.