בית שיאן יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:46

תקציר יום העצמאות בבית שיאן

אירועי יום העצמאות 71 בבית שיאן יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2010 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות בבית שאן

מופעי ערב יום העצמאות 71 בבית שאן ביום העצמאות 2019 יתקיימו החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית בעיר יגיעו האומנים סטטיק ובן אל תבורי, אושר ביטון, להקת צעירי בית שאן, לילדים – המופע של חיפזון וזהירון. למחרת: פעילויות נוספות.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות בבית שאן

מופעי יום עצמאות 2019 בבית שאן בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בבית שאן

במות יום העצמאות 2019 בבית שאן בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בגן הבנים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: עפולהנצרת עליתמגדל העמק

קצת על בית שיאן

בית שאן, לקחה תפקיד חשוב בהיסטוריה בשל מיקומו הגיאוגרפי, בצומת שלעמק הירדן לעמק יזרעאל. היא מילאה תפקיד חשוב גם בזמנים המודרניים, כמרכז האזורי של הכפרים בעמק בית שאן. חורבות העיר העתיקה מוגנות כיום בפארק לאומי, הידוע כפארק הלאומי של בית שאן.

לאחר הכרזת העצמאות של ישראל במאי 1948, במהלך הפגזות אינטנסיביות של יחידות הגבול הסוריות, ובעקבותיהן ההשתלטות על עמק ה"הגנה", ברחו התושבים הערבים מעבר לנהר הירדן. הרכוש והמבנים שננטשו לאחר הסכסוך הוחזקו אז על ידי מדינת ישראל. רוב הנוצרים הערבים עברו לנצרת. היא החלה להיות מיושבת בעיקר על ידי פליטים יהודים מצפון אפריקה שהקימו את בית שאן, ואז לימים הפכה לעיירת פיתוח.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.