בית שיאן יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בבית שאן יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בבית שאן יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בבית שאן? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בבית שאן למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: עפולהנצרת עליתמגדל העמק

מופעי ערב יום העצמאות 70 בבית שאן ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית בעיר יגיעו האומנים מיכל ינאי והדמויות המקוריות מסדרת הלהיט של הילדים ‘מפרץ ההרפתקאות’ במופע חדש, נדב גדג’ – נציג ישראל לתחרות האירוויזיון בשנת 2015, כוכב הנוער והראפר טליסמאן, והזמרת והיוצרת המוערכת, יובל דיין.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות בבית שאן

מופעי יום עצמאות 2018 בבית שאן בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, יגיע לפארק הבנים בשעה 20:00 הגדול מכולם – אייל גולן במופע לסיום אירועי יום העצמאות. הכניסה חופשית!

במות יום העצמאות בבית שאן

במות יום העצמאות 2018 בבית שאן בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בגן הבנים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

בית שאן, לקחה תפקיד חשוב בהיסטוריה בשל מיקומו הגיאוגרפי, בצומת שלעמק הירדן לעמק יזרעאל. היא מילאה תפקיד חשוב גם בזמנים המודרניים, כמרכז האזורי של הכפרים בעמק בית שאן. חורבות העיר העתיקה מוגנות כיום בפארק לאומי, הידוע כפארק הלאומי של בית שאן.

לאחר הכרזת העצמאות של ישראל במאי 1948, במהלך הפגזות אינטנסיביות של יחידות הגבול הסוריות, ובעקבותיהן ההשתלטות על עמק ה”הגנה”, ברחו התושבים הערבים מעבר לנהר הירדן. הרכוש והמבנים שננטשו לאחר הסכסוך הוחזקו אז על ידי מדינת ישראל. רוב הנוצרים הערבים עברו לנצרת. היא החלה להיות מיושבת בעיקר על ידי פליטים יהודים מצפון אפריקה שהקימו את בית שאן, ואז לימים הפכה לעיירת פיתוח.

5/5 (1)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן