בית שמש יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:52

תקציר יום העצמאות בבית שמש

אירועי יום העצמאות 71 בבית שמש יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו ליד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בבית שמש

מופעי ערב יום העצמאות 71 בבית שמש ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו בהופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים במגרש הספורט נחל שורק, שם יופיע נתן גושן, מקהלת 'אהבת ישראל', מאיר גרין, להקת 'ממעמקים', נועם מיכאל.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 במלואו עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בבית שמש

מופעי יום עצמאות 2019 בבית שמש בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בבית שמש

הבמות בבית שמש עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תהיה באמפי בית שמש ובמה נוספת תהיה ברמת בית שמש - מגרש הספורט רחוב נחל שורק.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים באזור בחגיגות נוספות: ירושליםמעלה אדומיםמודיעין

אודות בית שמש

בית שמש (Beit Shemesh) עם אוכלוסייה של 109,762 תושבים בשנת 2016. ההיסטוריה של בית שמש חוזרת לזמנים קדם-מקראיים. העיר המודרנית בית שמש נוסדה בשנת 1950.

בשנותיה המוקדמות, בית שמש אופיינה את "עיר הפיתוח" עם אוכלוסיית מהגרי צפון אפריקה. ב-1977, בעקבות כתבה בעיתון "הארץ", נתפסה בית שמש כמקום המאחז העיקרי של מפלגת הליכוד של מנחם בגין. הוא הבטיח לשקם שכונות וכאשר עלה הליכוד לשלטון באותה שנה, גדלה ההשקעה בעיר.

בית שמש מתפתחת במהירות, ובתוכנית אב שוטפת שאושרה על ידי ממשלת ישראל ב -2017, בית שמש יכפיל את אוכלוסייתה, ליותר מ -200 אלף תושבים, עם 17 אלף יחידות דיור חדשות שנבנו יחד עם 130 דונם המיועדים לשטחים מסחריים חדשים לעסקים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.