בני ברק יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בבני ברק יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות בבני ברק 2018 יתחילו משעות הערב ברחבי העיר ויתקיימו במקומות שונים ברחבי העיר. מי יופיע ביום העצמאות 70 בבני ברק? אילו זמרים יופיעו? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהם? לוח הופעות של חגיגות עצמאות מתעדכן.

אירועי יום העצמאות 70 בבני ברק למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע והחגיגות יגלשו וימשיכו אל תוך סופ”ש של חגיגות בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

ערים באזור עם חגיגות נוספות: תל אביברמת גןגבעתייםפתח תקווה וגבעת שמואל

מופעי ערב יום העצמאות 70 בבני ברק ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

בבמה המרכזית במתחם הום סנטר יופיעו הזמר שקד קוממי והצגת הילדים משה דץ והכבשה ששונה.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בבני ברק

ביום עצמאות 2018 בבני ברק בחגיגות עצמאות 70 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בבני ברק

במות בבני ברק עצמאות 2018: בחגיגות עצמאות בבני ברק 70 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו על במה במתחם “הום סנטר”. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

בני ברק היא עיר הממוקמת על מרכזי הים התיכון מישור החוף בישראל, ממזרח לתל אביב. מרכז של חרדים, בני ברק משתרע על שטח של 709 דונם, והיו בו 188,964 דונם בשנת 2016. היא אחת הערים העניות והצפיפות ביותר בישראל, וזו העיר השישית המאוכלסת בצפיפות ביותר בעולם.

בני ברק נקראת על שמה מן העיר המקראית בנבראק, המוזכרת בתנ”ך ברשימה ארוכה של עיירות ביהודה הקדומה. השם מצוטט גם על ידי אחדים כמשכו את שמו של הכפר הפלסטיני אבן בן איבראק, שנמצא במרחק של 4 ק”מ מדרום למקום שבו הוקם בני ברק בשנת 1924.

5/5 (1)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן