גבעתיים יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:55

תקציר יום העצמאות בגבעתיים

אירועי יום העצמאות 71 בגבעתיים יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות ברחבי הארץ כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 למדינה בהם מוזיאונים ומרכזי מבקרים יהיו פתוחים בחינם לקהל הרחב לצד מטס יום העצמאות ומשט חיל הים עם אירועי צה"ל במהלך היום.

ערב יום העצמאות 2019 גבעתיים

מופעי ערב יום העצמאות 71 בגבעתיים ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחילו הופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. להלן לוח ההופעות:

הבמה המרכזית תקיים ברחבת כיכר ווהלין עליה יופיעו שירי מימון, סאבלימיניל, מאור אדרי, מופע ילדים גילי בא לבקר, לסיום תתקיים מסיבת רחוב שתיכנס לתוך הלילה עם DJ רדמו.

ברחבת בית ראשונים תתקיים במת שרים עצמאות מהשעה 21:00 יופיע שימי תבורי, קאיה ומוטי קוורץ. הכניסה חופשית!

מופע נוסף ביום למחרת. פרטים בהמשך העמוד.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו מעדכנים אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 גבעתיים

ביום עצמאות 2019 בגבעתיים בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

למחרת, החל מהשעה 18:00 באפרק גבעתיים יתקיים הקונסרבטוריון העירוני ותזמורת הצעידה, לאחר מכן תתקיים במת ארץ ישראל עם הופעה של בועז שרעבי.

במות גבעתיים יום העצמאות 2019

במות בגבעתיים עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות בגבעתיים 71 למדינת ישראל יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תוקם בכיכר ווהלין. בימה נוספת בעיר תהיה בבית ראשונים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

תושבי גבעתיים ייהנו מהופעה של שירי מימון, האזינו לשיר החדש "נשימה":

כמה מילים על גבעתיים

גבעתיים הוקמה בשנת 1922 על ידי חלוצי העלייה השנייה. בשנת 2016 אוכלוסיית העיר עמדה על 58,508 נפש.

שמה של העיר הוא "שתי הגבעות" עליהן הוקמו: גבעת בורוכוב וגבעת קוזלובסקי. קוזלובסקי היא הגבעה הגבוהה ביותר בגוש דן, בגובה 85 מטר מעל פני הים. העיר התפשטה בשנות השלושים כך שכיום היא ממוקמת על 4 גבעות, בורוכוב, קוזלובסקי, פועלי הרכבת וגבעת רמב"ם.

ערים עם חגיגות נוספות: תל אביב יפורמת גןבני ברק

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.