גבעתיים יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בגבעתיים יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות בגבעתיים 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בגבעתיים? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות מתעדכן.

אירועי יום העצמאות 70 בגבעתיים למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:45 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע וימשיכו אל תוך סופ”ש של אירועים בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

גבעתיים הוקמה בשנת 1922 על ידי חלוצי העלייה השנייה. בשנת 2016 אוכלוסיית העיר עמדה על 58,508 נפש. 

שמה של העיר הוא “שתי הגבעות” עליהן הוקמו: גבעת בורוכוב וגבעת קוזלובסקי. קוזלובסקי היא הגבעה הגבוהה ביותר בגוש דן, בגובה 85 מטר מעל פני הים. העיר התפשטה בשנות השלושים כך שכיום היא ממוקמת על 4 גבעות, בורוכוב, קוזלובסקי, פועלי הרכבת וגבעת רמב”ם.

ערים לחגיגות נוספות: תל אביב יפורמת גןבני ברק

מופעי ערב יום העצמאות 70 בגבעתיים ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

הבמה המרכזית תתקיים ברחוב כיכר ווהלין – ברחוב משמר הירדן, החל מהשעה 20:45.
מופיעים: אביב גפן, אליעד, אגם בוחבוט ועודד פז. בנוסף יתקיימו ירד אמנים, דוכני מזון והופעות של להקות עירוניות.

במה נוספת תתקיים ברחבת בית ראשונים, בשעה 21:00 תתקיים שירה בציבור עם מוטי דביר ומופע עם דורון מזר ולהקתו. הכניסה חופשית לכל המופעים!

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 גבעתיים

ביום עצמאות 2018 בגבעתיים בחגיגות עצמאות 70, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות 2018 גבעתיים

במות בגבעתיים עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות בגבעתיים 70 למדינת ישראל יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תוקם בכיכר ווהלין. בימה נוספת בעיר תהיה בבית ראשונים. 

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ילדי אור הירח יוכלו ליהנות מהופעה של אביב גפן, הכניסה חופשית! האזינו:

5/5 (3)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן