הרצליה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:04

תקציר יום העצמאות בהרצליה

אירועי יום העצמאות 71 בהרצליה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:45 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות של חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות 2019 בהרצליה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בהרצליה ביום רביעי ה-9.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון ויתחיל במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח ההופעות:

ערב יום העצמאות הבמה המרכזית ב״שער העיר"

החל מהשעה 20:45 יעלו להופיע דודו אהרון, קרן פלס, בימת חצות: עברי לידר. הנחיה ומופע: קבוצת שקטק - צחי פטיש.

הופעות של להקות מחול וזמר: .J.D :שמעון סופר - שדר 90FM, תזמורת ביג בנד - מנהל מוזיקלי: גורי אגמון, להקות "שבעת הכוכבים", להקת "על הבמה" - התיאטרון העירוני, להקת המחול של המרכז הבינתחומי, מרכז עירוני לפלמנקו, סטודיו למחול דנסיטי סולנית: נטלי רביץ.

בימת הילדים בתחנה המרכזית

הופעות של להקות להקות "שבעת הכוכבים", התיאטרון העירוני ולהקת "על הבמה", מרכז עירוני לפלמנקו, שירן סנדל כוכבת גאליס במופע קצבי ומקפיץ, קצפת ותות כוכבי הסדרה מ-VOD HOT במופע שמח לכל המשפחה, פורמולה.

בימת נוער רח' בן גוריון 14 ברחבת החנייה

הרכבים מוזיקליים ולהקות מקומיות בסגנונות שונים. הרכבי נוער ממועדון הנוער הכוכב השמיני, ההרכב הים תיכוני של הרצליה, מגמת מוזיקה תיכון הראשונים, מגמת מוזיקה הנגיד, ביה"ס למוזיקה ג'אם, מגמת מוזיקה חטיבת רעות, ביה"ס למוזיקה רוקסקול. החל מהשעה 20:45.

בימת מסורת ״בית אלבה״

רח׳ בן גוריון תפילת ערבית חגיגית בנוסח הרב שלמה קרליבך, בהשתתפות חניכי תנועת בני עקיבא הרצליה, החל מהשעה 15:20 אבירם שוקרון ולהקת ״עידן חדש.

שרים עצמאות "בית קינן", רח' אלתרמן 5

חגיגה של שירים ישראליים אהובים, מאז ועד היום מהשעה 22:00 הזמרת איילה לוי קלינסקי ומקהלת ״זמר לך״ בניצוח דוד זבה.

בימת מערב העיר

גן "וריזלנד", רח' הנשיא הופעות מקומיות מתקנים מתנפחים זיקוקין די נור ענבלרינה - מופע לילדים החל מהשעה 20:45.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המלא לכל הערים מעודכן באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות 2019 בהרצליה

אירועי יום העצמאות 2019 בהרצליה

למחרת, ביום עצמאות 2019 בהרצליה בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

ביום חמישי, 19.4 בשעה 11:00, ייערך משט יום העצמאות המסורתי שיוזנק מהמרינה בהרצליה.

משט יום העצמאות הרצליה

יוזנק מהמרינה בהרצליה ביום חמישי, ה-9.5 ,בשעה 11:00 על ידי ראש העיר מר משה פדלון וסגנית ראש העיר ויו"ר החברה לפיתוח התיירות, גב' עופרה בל. הציבור מוזמן לצפות במשט לאורך חופי הרצליה.

במות עצמאות הרצליה 2019

במות בהרצליה עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בהרצליה 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית ב"שער העיר" ובימת מסורת מול בית אלבה. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים ועוד.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קצת פרטים על הרצליה

הרצליה על שם בנימין זאב תאודור הרצל, מייסד המודרנית ציונות, הרצליה משתרעת על שטח של 21.6 קמ"ר. בשעה המוניציפלי המערבי שלה הוא בהרצליה פיתוח, אחת משכונות היוקרה ביותר של ישראל ואת ביתם שגרירויות רבות, כמו גם אנשי עסקים ישראלים בולטים.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, תושבי הרצליה הם מן העשירים בישראל. בשנים 2003-2005, השכר החודשי הממוצע היה 8,211 ש"ח, או כ-1,500 ש"ח מעל הממוצע בסקר של 15 הערים הגדולות בישראל. עם זאת, קיים פער גדול בין השכונות השבע מעמד הפועל בעיר, ביניהם יד התשע, נוה ישראל ונוה עמל, ואת בהרצליה פיתוח היוקרתי. האוכלוסייה גדולה מזו של ערים אחרות בשרון: 18 אחוז מתחת לגיל 14, לעומת ממוצע ארצי של 27.5 אחוז.

ערים בסביבה: תל אביב-יפוכפר שמריהורמת השרון

קרן פלס עם השיר "שקופים" על הבמה הבמה המרכזית בעיר. האזינו לשיר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.