יום העצמאות 2018 בטירת הכרמל חגיגות 70 – לוח הופעות

עצמאות בטירת הכרמל יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בטירת הכרמל יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בטירת הכרמל? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בטירת הכרמל למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים באזור עם עוד חגיגות: חיפהמועצה אזורית חוף הכרמלנשר

מופעי ערב יום העצמאות 70 בטירת הכרמל ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

את הבמה המרכזית בעיר ינחה הקומיקאי רועי לוי, יחד איתו יעלו להופיע ההצגה בוב ספוג, הרכב טררם, גליקריה וסאבלימינל.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

טירת הכרמל יום העצמאות
לחצו להגדלה

אירועי יום העצמאות בטירת הכרמל

מופעי יום עצמאות 2018 בטירת הכרמל בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בטירת הכרמל

במות יום העצמאות 2018 בטירת הכרמל בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים מרכז העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה. עוד בימות עצמאות יתפרסמו בקרוב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

הלהקה המיוחדת “טררם” – כך זה נראה על הבמה:

טירת הכרמל, נשלטה על ידי העותמאנים בשלהי ימי הביניים ורנסנס, והייתה שטח חקלאי עם חיטה ועזים וחוות אחרות. בעוד שגיוס בשלהי המאה ה19 פגע בעיר, היא התאוששה, ובשנת 1945 היתה קהילה מוסלמית חקלאית עם מיעוט נוצרי. העיר היתה ידועה בייצור זיתים ושקדים. בשנת 1949 הוקמו שני מרכזי קליטה לעולים יהודים באותו מקום, אשר בשנת 1954 אורגנו מחדש לעיריית טירת כרמל.

לאורך כל הדורים, באתר של העיר המודרנית נשלט על ידי אנשים רבים, כולל רומאי , את העות’מאנית לבין הבריטים. העיר טירת כרמל הוכרזה רשמית כעיר בשנת 1992.

5/5 (2)

עוד באתר: סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת
אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן