טירת הכרמל יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:02

תקציר יום העצמאות בטירת הכרמל

אירועי יום העצמאות 71 בטירת הכרמל יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות בטירת הכרמל 2019

מופעי ערב יום העצמאות 71 בטירת הכרמל ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. קבלו את לוח ההופעות:

בטירת כרמל יחגגו עם אייל גולן, ישי רביבו, טריפונס, גל מלכה, שקד קוממי ולהקות מקומיות. את הערב ינחה השחקן אריק משעלי.

לוח מופעי יום העצמאות 2019 המעודכן ביותר נמצא עכשיו באתר! אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בטירת הכרמל

מופעי יום עצמאות 2019 בטירת הכרמל בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.5, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בטירת הכרמל 2019

במות יום העצמאות 2019 בטירת הכרמל בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים מרכז העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים בסביבה עם חגיגות נוספות: חיפהמועצה אזורית חוף הכרמלנשר

אייל גולן עם האלבום החדש בטירת הכרמל:

קצת מידע על טירת הכרמל

טירת הכרמל, נשלטה על ידי העותמאנים בשלהי ימי הביניים ורנסנס, והייתה שטח חקלאי עם חיטה ועזים וחוות אחרות. בעוד שגיוס בשלהי המאה ה19 פגע בעיר, היא התאוששה, ובשנת 1945 היתה קהילה מוסלמית חקלאית עם מיעוט נוצרי.

העיר היתה ידועה בייצור זיתים ושקדים. בשנת 1949 הוקמו שני מרכזי קליטה לעולים יהודים באותו מקום, אשר בשנת 1954 אורגנו מחדש לעיריית טירת כרמל.

לאורך כל הדורים, באתר של העיר המודרנית נשלט על ידי אנשים רבים, כולל רומאי , את העות'מאנית לבין הבריטים. העיר טירת כרמל הוכרזה רשמית כעיר בשנת 1992.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.