יקנעם יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:46

תקציר יום העצמאות ביקנעם

אירועי יום העצמאות 70 ביקנעם יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות ביקנעם

מופעי ערב יום העצמאות 70 ביקנעם ביום העצמאות 2018 יתקיימו החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית באמפיתיארטון בעיר יופיע הזמר נדב גדג’, להקות מקומיות.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המעודכן עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות ביקנעם

הופעות יום עצמאות 2018 ביקנעם בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו במהלך היום וימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות ביקנעם

במות יום העצמאות 2019 ביקנעם בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים באמפי תאטרון בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים בחגיגות נוספות: קריית טבעוןמועצה אזורית חוף הכרמלמגדל העמק

כמה מילים על יקנעם

יקנעם, היא יישוב כפרי בפאתי העיר יקנעם עילית. על גבעה של עמק יזרעאל ורמת מנשה, היא נמצאת בתחום שיפוטה של המועצה האזורית מגידו, והיא מנוהלת על ידי מועצה מקומית הנבחרת אחת לחמש שנים. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית המעוצה 1,364 תושבים.

יקנעם נקראת על שם עיר-מדינה תנ"כית המוזכרת ביהושע 12:22: "מלך קדש, אחד, מלך יקנעם בכרמל, אחד". יקנעם מוזכר גם ביהושע ט"ז: 10-11 כאחד מגבולות שבט זבולון: "ויבא המגרש השלישי לבני זבולון על-פי משפחותיהם וגבול נחלתם אל שריד. עלה הגבול שלהם אל הים, ומרלה, והגיע אל דבאשאת, והגיע אל הנהר שלפני יקנעם .

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.