כפר יונה יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בכפר יונה יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות בכפר יונה 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בכפר יונה? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המפורט.

אירועי יום העצמאות 70 בכפר יונה למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

מופעי ערב יום העצמאות 70 בכפר יונה ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

אל הבמה המרכזית באצטדיון הכדורגל העירוני יגיעו להקת היהודים, טררם, להקת קווארים, להקות המחול של בית ספר מעוף, מקהלת הילדים תמוז, להקת הנוער העירונית.

יתקיימו מתחמים לילדים עם משחקים והרקדה כמו בימים הטובים והרחוקים, לונה פארק ומתנפחים.

החל מחצות, יחלו הופעות לנוער במועדון HADARIM21, עם צמד שיניים – ליאור פאוקר ודרור טייכנר. הכניסה חופשית.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בכפר יונה

ביום עצמאות 2018 בכפר יונה בחגיגות עצמאות 70 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בכפר יונה

במות בכפר יונה עצמאות 2018, בחגיגות עצמאות בכפר יונה 70 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו באצטדיון הכדורגל בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

התושבים הצעירים יוכלו ליהנות ממופע סטנדאפ של צמד “שיניים”, צפו במערכון שלהם:

כפר יונה (Kfar Yona), נקראה על שם ז’אן (יונה) פישר, ציוני בלגי . נוסד בט”ו בשבט ב -23 בינואר 1932 על ידי מוריס פישר, בנו של יונה, חבר הקונגרס היהודי העולמי, ונקרא במקור גן יונה (גן יונה). 

במלחמת 1948-1948, כפר יונה היה בחזית, ומגיניו עמדו מול הצבא העיראקי, שביקש להגיע לנתניה ולחתוך את הכוחות היהודים לישראל במחצית. צה”ל החדש דחה את ההתקפות העיראקיות והכריח אותן לחזור להרי השומרון, אם כי כפר יונה נשאר היישוב היהודי המזרחי ביותר באזור. כתוצאה מהסכמי שביתת הנשק של 1949, עבר הגבול מכפר יונה 8 ק”מ מזרחה, ממערב לטול כרם.

ערים עם חגיגות נוספות: נתניהחדרהקדימה צורן

כפר יונה הוקף בפרדסים והכנסותיו העיקריות היו ממכירת תפוזים. רוב המטעים האלה נמצאים כעת במקום של שכונות חדשות.

ליד כפר יונה הוא הבסיס הצבאי של אזור 21, על שמו של מוטור גור, הכולל צנחנים, נחל, משטרה צבאית ובסיסים קטנים אחרים. בנוסף, כפר יונה גובלת פרדסיה ואת המועצה האזורית לב השרון.

בשנת 2016 אוכלוסיית העיר עמדה על 22,254 תושבים. בשנת 2014 השתנה מעמדה הרשמי של כפר יונה ממועצה מקומית לעיר.

5/5 (1)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן