כפר יונה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:49

תקציר יום העצמאות בכפר יונה

אירועי יום העצמאות 71 בכפר יונה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ.  יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות של חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום העצמאות 2019 בכפר יונה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בכפר יונה ביום  יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח המופעים:

החל מהשעה 20:00 באצטדיון הכדורגל העירוני: מופע מרכזי של להקת הדג נחש, מופע לילדים ענבלי בא לי, מתחם ילדים עם פעילויות, להקת הקארבים מייקאובר, מנחה הערב: שאולי בדישי.

אירוע לנוער החל מחצות במועדון הנוער: על האש חופשי, סטנדאפ של שאולי בדישי.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בכפר יונה

ביום עצמאות 2019 בכפר יונה בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בכפר יונה

במות בכפר יונה עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בכפר יונה 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו באצטדיון הכדורגל בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

התושבים הצעירים יוכלו ליהנות ממופע סטנדאפ של צמד שאולי בדישי, צפו בקטע:

אודות כפר יונה

כפר יונה (Kfar Yona) נוסד בט"ו בשבט ב -23 בינואר 1932 על ידי מוריס פישר, בנו של יונה, חבר הקונגרס היהודי העולמי, ונקרא במקור גן יונה (גן יונה). 

במלחמת 1948-1948, כפר יונה היה בחזית, ומגיניו עמדו מול הצבא העיראקי, שביקש להגיע לנתניה ולחתוך את הכוחות היהודים לישראל במחצית. צה"ל החדש דחה את ההתקפות העיראקיות והכריח אותן לחזור להרי השומרון, אם כי כפר יונה נשאר היישוב היהודי המזרחי ביותר באזור. כתוצאה מהסכמי שביתת הנשק של 1949, עבר הגבול מכפר יונה 8 ק"מ מזרחה, ממערב לטול כרם.

ערים עם חגיגות נוספות: נתניהחדרהקדימה צורן

כפר יונה הוקף בפרדסים והכנסותיו העיקריות היו ממכירת תפוזים. רוב המטעים האלה נמצאים כעת במקום של שכונות חדשות.

ליד כפר יונה הוא הבסיס הצבאי של אזור 21, על שמו של מוטור גור, הכולל צנחנים, נחל, משטרה צבאית ובסיסים קטנים אחרים. בנוסף, כפר יונה גובלת פרדסיה ואת המועצה האזורית לב השרון.

בשנת 2016 אוכלוסיית העיר עמדה על 22,254 תושבים. בשנת 2014 השתנה מעמדה הרשמי של כפר יונה ממועצה מקומית לעיר.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.