לוד יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:06

תקציר יום העצמאות בלוד

אירועי יום העצמאות 71 בלוד יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, אירועי צה"ל ביום העצמאות עם מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בלוד

מופעי ערב יום העצמאות 71 בלוד ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח ההופעות:

בבמה המרכזית שתקיים בשדרות ירושלים יגיעו להופיע: בשעה 20:45 הזמר עומר אדם, בשעה 21:45 תופיע נסרין, בשעה 23:00 יעלה לנגן סקאזי.

עוד יופיעו: אנה זק, אודי דוידי ועוד.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המעודכן מחכה לכם באתר. אנחנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות 2019 בלוד

אירועי יום העצמאות 2019 בלוד

מופעי יום עצמאות 2019 בלוד בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בלוד

הבמות בלוד עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בשדרות ירושלים. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: רמלהבאר יעקבראשון לציוןמועצה אזורית גזר.

אודות העיר לוד

לוד (Lod) החלה בכך שהמהגרים היהודים הפליטים שהתיישבו לוד באו בגלים, הראשון מתוך מרוקו לבין תוניסיה, ומאוחר יותר מ אתיופיה לבין אז ברית המועצות. כך, הלוגו של העיר (סמל של נשק) הוא חרוט עם המילים התנ"כיות של ירמיהו 31:17: "הילדים יחזרו לארצם".

אף על פי שהעיר סובלת מתדמית גרועה מזה עשרות שנים, עשרות פרויקטים פועלים לשיפור החיים בעיר. שכונות יוקרה חדשות מרחיבות את העיר ממזרח, ביניהן גני יער והאחמה. בשנת 2010 ארגנה קרן לוד את האירוע לנציגי תנועות נוער בי-תרבותיות, ארגוני סיוע מתנדבים, סטארט-אפים, אנשי עסקים, ארגוני ספורט ושומרי טבע העובדים על תוכניות לשיפור העיר.

שדה התעופה הבינלאומי של ישראל, נמל התעופה בן גוריון, נמצא בשולי העיר. 

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.