מגדל העמק יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:45

תקציר יום העצמאות במגדל העמק

אירועי יום העצמאות 71 במגדל העמק יתקיימו ביום רביעי בתאריך ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות כמו מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות שיהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות מגדל העמק

מופעי ערב יום העצמאות 71 בחיפה ביום העצמאות 2019 יתקיימו החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

שמעון בוסקילה ולהקות מקומיות. למחרת: רינת גבאי, איתי לוי, רועי סנדלר

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל היישובים עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות מגדל העמק

הופעות יום עצמאות 2019 במגדל העמק בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות מגדל העמק

במות יום העצמאות 2019 במגדל העמק בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בתאטרון העירוני. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: נצרתעפולה

התושבים של העיר יהנו מהופעה של איתי לוי, עם שירו החדש:

קצת על מגדל העמק

מגדל העמק, החל בשנת 1953 בתור מעברה עבור יהודים ממדינות ערבות, לפני שהפכתי לעיירת פיתוח. האתר המקורי של המעברה היה ממערב לאתר הנוכחי, בגבעת שמרון.

ב-1959, במהלך מהומות ואדי סאלב, ארגן ארגון " איחוד הקהילות היהודיות", בהנהגתו של דוד בן חרוש, החלו התהלכות נרחבת לעבר הפרוורים הנעימים בחיפה, ויצר נזקים מועטים, אך חשש גדול באוכלוסייה. כאירוע לבטא את החולשה החברתית של הקהילות המזרחיות השונות בישראל, והמהומות התפשטו במהירות לחלקים אחרים של הארץ, בעיקר בערים שבהן אחוז גבוה של אוכלוסייה ממוצא צפון אפריקני, כמו בטבריה, בבאר שבע, מגדל העמק.

הרב הראשי של העיר הוא הרב יצחק דוד גרוסמן, שזכה בפרס ישראל בשנת 2004 על עבודתו הסוציאלית ותכניות הנוער. מדי שנה מגיעים מתנדבי "הבונים דרור" למגדל העמק להתנדב בקהילה. בדרך כלל תפקידים אלה כוללים את חברי קבוצת יובל, ועוסקים בהוראה בבתי ספר יסודיים ותיכוניים, ועובדים עם יחידות מגן דוד אדום.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.