מגדל העמק יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות במגדל העמק יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 במגדל העמק יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 במגדל העמק? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 במגדל העמק למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: נצרתעפולה

ערב יון העצמאות מגדל העמק

מופעי ערב יום העצמאות 70 בחיפה ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית תגיע כוכבת התוכנית “הכוכב הבא לאירווזיון” ותושבת העיר ריקי בן ארי. הכניסה בחינם. בנוסף, כחלק מחגיגות עצמאות 70 – תושבי מגדל העמק שרים באמפיתאטרון את השיר ״הללויה״ בשידור חי לכל המדינה.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות מגדל העמק

הופעות יום עצמאות 2018 במגדל העמק בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, תגיע כוכבת הילדים נועה קירל שתמשיך לחגוג את חגיגות יום העצמאות, ביער בלפור.

במות יום העצמאות מגדל העמק

במות יום העצמאות 2018 במגדל העמק בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בתאטרון העירוני. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

התושבים ובעיקר תושבות הצעירות של העיר יהנו מהופעה של נועה קירל, עם שירה החדש:

מגדל העמק, החל בשנת 1953 בתור מעברה עבור יהודים ממדינות ערבות, לפני שהפכתי לעיירת פיתוח. האתר המקורי של המעברה היה ממערב לאתר הנוכחי, בגבעת שמרון.

ב-1959, במהלך מהומות ואדי סאלב, ארגן ארגון ” איחוד הקהילות היהודיות”, בהנהגתו של דוד בן חרוש, החלו התהלכות נרחבת לעבר הפרוורים הנעימים בחיפה, ויצר נזקים מועטים, אך חשש גדול באוכלוסייה. כאירוע לבטא את החולשה החברתית של הקהילות המזרחיות השונות בישראל, והמהומות התפשטו במהירות לחלקים אחרים של הארץ, בעיקר בערים שבהן אחוז גבוה של אוכלוסייה ממוצא צפון אפריקני, כמו בטבריה, בבאר שבע, מגדל העמק.

הרב הראשי של העיר הוא הרב יצחק דוד גרוסמן, שזכה בפרס ישראל בשנת 2004 על עבודתו הסוציאלית ותכניות הנוער. מדי שנה מגיעים מתנדבי “הבונים דרור” למגדל העמק להתנדב בקהילה. בדרך כלל תפקידים אלה כוללים את חברי קבוצת יובל, ועוסקים בהוראה בבתי ספר יסודיים ותיכוניים, ועובדים עם יחידות מגן דוד אדום.

5/5 (2)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן