מועצה האזורית גזר יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:42

תקציר יום העצמאות במועצה אזורית גזר

אירועי יום העצמאות 71 במועצה האזורית גזר יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 במועצה האזורית גזר

מופעי ערב יום העצמאות 71 במועצה האזורית גזר יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

במהלך הערב יתקיימו הופעות בכמעט כל מועצה של אומנים מקומיים.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל היישובים עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 במועצה האזורית גזר

מופעי יום עצמאות 2019 במועצה האזורית גזר בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 במועצה האזורית גזר

הבמות במועצה האזורית גזר עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית במשמר דוד ברחבת אנדרטת חיל ההנדסה. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות קרובות: רחובותמזכרת בתיהרמלהלוד

הכירו את מועצה אזורית גזר

מועצה אזורית גזר היא מועצה אזורית של מחוז המרכז של ישראל. נוסדה בשנת 1949, זה היה אוכלוסייה של 20,700 בשנת 2006. המועצה מכסה חמישה קיבוצים, 15 מושבים, שלושה יישובים קהילתיים ושתי יישובים יהודיים.

קיבוצים: גזר, חולדה, נאן, נצר סרני ושעלים.

מושבים: עזריה, בית עוזיאל, גני יוחנן, כפר בן נון, כפר ביל"ו, כפר שמואל, מצליח, משמר איילון, פדיה, פתחיה, רמות מאיר, סיטריה, יד רמב"ם, ישרש ויציץ.

יישובים קהילתיים: גני הדר, כרמי יוסף, משמר דוד.

יישובים יהודיים: בית חשמונאי ונוף איילון.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.