מועצה האזורית גזר יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות במועצה האזורית גזר יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות במועצה האזורית גזר 2018 יתחילו משעות הערב במועצה ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 במועצה גזר? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות הפירוט המלא.

אירועי יום העצמאות 70 במועצה האזורית גזר  למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות קרובות: רחובותמזכרת בתיהרמלהלוד

מופעי ערב יום העצמאות 70 במועצה האזורית גזר ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית ברחבת אנדרטת חיל ההנדסה במשמר דוד, החל מהשעה 20:00 יופיעו:

  • מיקי כוכבת הילדים
  • להקת המחול של המועצה
  • מופע להקת המחול הורה גזר
  • עמוס אלגלי – זמר מקומי
  • דיקלה – במופע סוחף

לוח ההופעות המלא ממשיך להתפרסם. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות 2018 במועצה האזורית גזר

אירועי יום העצמאות 2018 במועצה האזורית גזר

מופעי יום עצמאות 2018 במועצה האזורית גזר בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 במועצה האזורית גזר

הבמות במועצה האזורית גזר עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית במשמר דוד ברחבת אנדרטת חיל ההנדסה. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

מועצה אזורית גזרהיא מועצה אזורית של מחוז המרכז של ישראל. נוסדה בשנת 1949, זה היה אוכלוסייה של 20,700 בשנת 2006. המועצה מכסה חמישה קיבוצים, 15 מושבים, שלושה יישובים קהילתיים ושתי יישובים יהודיים.

קיבוצים: גזר, חולדה, נאן, נצר סרני ושעלים.

מושבים: עזריה, בית עוזיאל, גני יוחנן, כפר בן נון, כפר ביל”ו, כפר שמואל, מצליח, משמר איילון, פדיה, פתחיה, רמות מאיר, סיטריה, יד רמב”ם, ישרש ויציץ.

יישובים קהילתיים: גני הדר, כרמי יוסף, משמר דוד.

יישובים יהודיים: בית חשמונאי ונוף איילון.

5/5 (1)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן