מזכרת בתיה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:44

תקציר יום העצמאות במזכרת בתיה

אירועי יום העצמאות 71 במזכרת בתיה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות 2019 במזכרת בתיה

מופעי ערב יום העצמאות 71 במזכרת בתיה יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

מזכרת בתיה חוגגת 71 שנה ו-136 שנה להיווסדה, לאורך רחוב רוטשילד, החל מהשעה 20:30.

בתכנית: בועז שרעבי, להקות מקומיות. לילדים: קוגומלו במופע קפוארה

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 במזכרת בתיה

מופעי יום עצמאות 2019 במזכרת בתיה בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 במזכרת בתיה

הבמות במזכרת בתיה עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחוב רוטשילד. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ראו גם: יום העצמאות בקריית עקרון

קצת על מזכרת בתיה

מזכרת בתיה Mazkeret Batya היא עיר במרכז הארץ הממקומת דרומית מזרחית לרחובות. בשנת 2016 היתה אוכלוסייה של 13,420. ראש העיר מזכרת בתיה הוא מאיר דהאן.

היא הוקמה ב -7 בנובמבר 1883 על ידי 11 חלוצים מרוסיה ו-7 יהודים מקומיים. הוא נקרא במקור " עקרון" , היישוב החקלאי הראשון של תנועת "חובבי ציון", כיום קריית עקרון. הקרקע נרכשה על ידי הברון רוטשילד בניסיון מוקדם להציג את החקלאות היהודית בארץ ישראל.

בשל קרבתה לתל אביב, מזכרת בתיה חווה לאחרונה פרץ צמיחה. מזכרת בתיה היא קהילה מעורבת של יהודים דתיים וחילונים. ציוני דרך היסטוריים כוללים את בית האיטום, בית הכנסת הגדול, בית מושק הברון ("בית הברון"), מערכת השקייה, וחצר חקלאית ישנה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.