מזכרת בתיה יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות במזכרת בתיה יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות במזכרת בתיה 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 במזכרת בתיה? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע אליהן? לוח הופעות של חגיגות עצמאות הפירוט המלא.

אירועי יום העצמאות 70 במזכרת בתיה למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ראו גם: יום העצמאות בקריית עקרון

מופעי ערב יום העצמאות 70 במזכרת בתיה ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

מזכרת בתיה חוגגת 70 שנה ו-135 שנה להיווסדה, לאורך רחוב רוטשילד, החל מהשעה 20:30.

בתכנית: מופעי תיאטרון רחוב, אטרקציות מרהיבות, מתחם פעוטות וילדים, מופעים עם משתתפים “משלנו”.

המוזיאונים במושבה פותחים שערים ומזמינים אתכם לבוא, לבקר, להתרגש ולהוקיר את הדרך מתקופת העליה הראשונה ועד ימינו:

מוזיאון המושבה ע”ש ערן שמיר

בערב יום העצמאות, יום רביעי, ג’ באייר תשע”ח, 18.4.18 | בין השעות  20:00-22:30 

יום העצמאות, יום חמישי ד’ באייר תשע”ח, 19.4.18 | בין השעות 10:30-15:30

מוזיאון הרב מוהליבר

יום העצמאות, יום חמישי ד’ באייר תשע”ח, 19.4.18 | בין השעות 10:30-15:30

לוח ההופעות המלא ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 במזכרת בתיה

מופעי יום עצמאות 2018 במזכרת בתיה בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 במזכרת בתיה

הבמות במזכרת בתיה עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחוב רוטשילד. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

מזכרת בתיה Mazkeret Batya היא עיר במרכז הארץ הממקומת דרומית מזרחית לרחובות. בשנת 2016 היתה אוכלוסייה של 13,420. ראש העיר מזכרת בתיה הוא מאיר דהאן.

היא הוקמה ב -7 בנובמבר 1883 על ידי 11 חלוצים מרוסיה ו-7 יהודים מקומיים. הוא נקרא במקור ” עקרון” , היישוב החקלאי הראשון של תנועת “חובבי ציון”, כיום קריית עקרון. הקרקע נרכשה על ידי הברון רוטשילד בניסיון מוקדם להציג את החקלאות היהודית בארץ ישראל.

בשל קרבתה לתל אביב, מזכרת בתיה חווה לאחרונה פרץ צמיחה. מזכרת בתיה היא קהילה מעורבת של יהודים דתיים וחילונים. ציוני דרך היסטוריים כוללים את בית האיטום, בית הכנסת הגדול, בית מושק הברון (“בית הברון”), מערכת השקייה, וחצר חקלאית ישנה.

5/5 (1)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן