נהריה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:07

תקציר יום העצמאות בנהריה

אירועי יום העצמאות 71 בנהריה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ הכוללים מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום עצמאות בנהריה 2019

מופעי ערב יום העצמאות 71 בנהריה ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בבמה מרכזית בכיכר העירייה יופיעו:

  • 21:10 נצ'י נצ' (רביד פלוטניק) 
  • 22:30 אינפקטד מאשרום 
  • 23:45 שמעון בוסקילה

במה נוספת תתקיים באמפיתיאטרון בגעתון עם חגיגות עצמאות לציבור הדתי.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המלא לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בנהריה

מופעי יום עצמאות 2019 בנהריה בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.5, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, פסטיבל המטס בטיילת המזח עם הופעות של להקות מקומיות ובשעה 13:00 הרקדה לצד פסטיבל עפיפונים ופעילות מגוונת לכל המשפחה לאורך הטיילת והחוף.

במות עצמאות נהריה 2019

במות יום העצמאות 2019 בנהריה בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בכיכר העירייה ובמה לציבור הדתי תתקיים בשפך הגעתון. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם עוד חגיגות: עכוכרמיאלמעלות תרשיחא

אודות נהריה

נהריה, שמה מהנחל של הגעתון, אשר חוצה אותו. בשנת 1948, שנת הקמתה של מדינת ישראל, נהריה מנתה 1,700 תושבים. היא הפכה לעיר פיתוח בשנות החמישים לאחר ששוכנה מעברה שהוקמה בסמוך. העיירה ומכאן הפך ביתם של רבים פליטים יהודים מן צפון אפריקה, המזרח התיכון ואירופה. בשנת 1955 מנתה אוכלוסייתה כ-9,800 נפש, אשר גדלה ל-23,800 בשנת 1972. בשנות התשעים ספגה העיר מספר ניכר של עולים מחבר העולים ואתיופיה. בסוף שנות ה-90 ובתחילת שנות ה-2000, נהריה חוותה עליה בנייה.

שדרות געתון, השדרה הראשית של העיר, פונה מזרחה-מערב מצומת כביש החוף אל הים, ומחולקת באמצע הנהר געתון. שדרות געתון, המוצלת על ידי הצמחייה העבות של עצי איקליפטוס מתנשאים ומרוצפת במספר רב של חנויות, בוטיקים, בתי קפה באוויר הפתוח, מסעדות וגלידות, היא האטרקציה התיירותית העיקרית של נהריה ורובע העסקים והבילוי המרכזי שלה. 

אזור החוף הוא אטרקציה בפני עצמה, עם פארק ציבורי, טיילת על החוף, שני חופים ציבוריים, כמה בתי מלון, מרינה קטנה וחיי לילה תוססים בהמון בתי הקפה, ברים, מסעדות ומועדוני לילה על חוף הים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.