נתניה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:53

תקציר יום העצמאות בנתניה

אירועי יום העצמאות 71 בנתניה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 עם טקס הדלקת המשואות ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות מגוונות כמו מוזיאונים, גנים ואטרקציות - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום העצמאות 2019 בנתניה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בנתניה ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. המופעים שיתקיימו:

1. בבמה המרכזית בככר העצמאות החדשה החל משעה 20:00 חוגגים עצמאות עם מאיה בוסקילה, איזי, דאנסטורי, להקת המחול "חבצלות נתניה" בהנחיית שי המבר.

בשעה 19:45 מוזמנים להצטרף לתפילה חגיגית בבית הכנסת הגדול ואחריה הרקדה עם להקת מוסיקה יהודית ובשעה 23:00 הרקדה אל תוך הלילה עם ירון כרמל.

2. בבמה בפארק אגם החורף החל משעה 21:00 חוגגים עצמאות עם דודו אהרון, האולטראס, סטפן, להקת פרומנישן, דאנסטורי מופע נוער ו Dj Tal Boaron

3. בבמה בספורטק מזרח נתניה החל משעה 19:30 פותחים את חגיגות העצמאות בתפילה חגיגית, מוסיקה וריקודים, ממשיכים עם מיקי כוכבת הילדים, לי בירן ומסיבה ישראלית עם שרון חזיז

4. בבמה בגן עובדיה - נאות גנים החל משעה 20:15 חוגגים עצמאות עם ליבלובית, פיני חדד ואור חדד

5. בבמה באמפי קניון עיר ימים החל משעה 20:00 חוגגים עצמאות עם מיקי כוכבת הילדים ומורני האלופה

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים עכשיו באתר! אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בנתניה

ביום עצמאות 2019 בנתניה בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, מוזיאון העיר נתניה (רח' מקדונלד 3) יהיה פתוח למבקרים ביום העצמאות 9.5.19 בין השעות 09:00 – 14:00.
סיורים מודרכים בשעות יתקיימו בשעות 10:00 ו- 12:00.

במות עצמאות נתניה 2019

במות בנתניה עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בנתניה 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו במספר מוקדים בעיר: בפארק אגם החורף, בכיכר העצמאות החדשה, במזרח העיר ובגן עובדיה. למחרת, מוזיאון העיר נתניה יהיה פתוח לקהל הרחב. העירייה תפעיל הסעות ללא תשלום שייצאו מרחבי העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: נתניהפרדס חנה כרכורקיסריה

אודות נתניה

נתניה החלה ברעיון להקים את ההתנחלות נתניה נערך בישיבת ארגון בני בנימין בזכרון יעקב . המיקום הוחלט בסמוך לאתר העתיקות של פולג, והוחלט למנות אותו לכבוד נתן  שטראוס, ממונה וגני העיר ניו יורק, ונשיא מועצת הבריאות של עיריית ניו-יורק.

החופים שלה הפכו את העיר נופש תיירותי פופולרי. בנוסף, העיר ידועה באוכלוסייתה המהגרת. אחוז ניכר מאוכלוסיית העיר מורכב מעולים מברית המועצות לשעבר, מצרפת ומאתיופיה. העיר היא ביתם של אוכלוסייה גדולה במיוחד של עולים דוברי אנגלית מאנגליה, ארצות הברית, קנדה, דרום אפריקה, אוסטרליה וניו זילנד.

בשנת 2016 היו בה 210,834 תושבים, והפיכתה לעיר השביעית בגודלה בישראל. כ-150 אלף איש מתגוררים במועצות האזוריות, הנמצאות במרחק של כ-10 ק"מ מנתניה, המשמשת כמרכז אזורי עבורם. ראש העיר הוא מרים פיירברג.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.