עומר יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בעומר יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בעומר יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בעומר? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות.

אירועי יום העצמאות 70 בעומר למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: באר שבעאופקיםירוחם

יום העצמאות בעומר

מופעי ערב יום העצמאות 70 בעומר ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק אטד, החל מהשעה 20:00 יופיעו להקות מקומיות ואז יעלו ויופיעו: המופע המשותף – ירמי קפלן, אפרת גוש ודנה ברגר – שלושת החברים במופע רוקנרול משובח עם כל הלהיטים יחד על הבמה.

טררם שואו – להקת טררם במופע קצב סוחף, תיפוף, ריקוד ותנועה אנרגטיים.

אריאל זילבר – הזמר המלחין מגיע להופעה על במת המועצה.

בנוסף תתקיים במת ילדים פעולה עם מתחם נופש במשך כל הערב. הכניסה חופשית!

לוח ההופעות המלא יתפרסם בקרוב. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בעומר

מופעי יום עצמאות 2018 בעומר בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בעומר

במות בעומר עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק אטד. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

עומר, הוקם כקיבוץ בשנת 1949. התושבים הראשונים שחררו את חיילי הפלמ”ח. בשנת 1951 הוא הפך לכפר שיתופי בשם אילתה. בשנת 1953, הוא הוקם מחדש בתור מושב קהילתי על ידי עולים הונגרים ורומנים ועל שמם עומר. השם מבוסס על פסוק מספר ויקרא.

בשנת 1957 עברו תושבי המעברות בסביבה לעומר. בשנת 1962, שמה היה תומר והפך לשכונה בבאר שבע. מאז 1974, היא עיר עצמאית בפרברה של באר שבע.

פיני בדש מכהן כראש העיר מאז 1990. עומר ידועה בדירוג החברתי-כלכלי הגבוה שלה. זהו אחד משלושה עיריות היוקרתיות, יחד עם כוכב יאיר וסביון.

5/5 (1)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן