עומר יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:48

תקציר יום העצמאות בעומר

אירועי יום העצמאות 71 בעומר יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים - בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות של חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בעומר

מופעי ערב יום העצמאות 71 בעומר יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח המופעים:

המופע יתקיים בפארק אטד ויכלול מופע של הזמרת רוני דלומי, מופע של הזמר דודו טסה, להקת בקביט - להקת קאברים ללהיטים הגדולים של שנות ה-50 וה-60. את האירוע ינחה הסטנדאפיסט דודו ארז.

בנוסף תתקיים במת ילדים פעולה עם מתחם נופש במשך כל הערב. הכניסה חופשית!

לוח הופעות יום העצמאות 2019 המעודכן ביותר לכל הערים בישראל נמצא באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בעומר

מופעי יום עצמאות 2019 בעומר בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בעומר

במות בעומר עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק אטד. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: באר שבעאופקיםירוחם

אודות עומר

עומר, הוקם כקיבוץ בשנת 1949. התושבים הראשונים שחררו את חיילי הפלמ"ח. בשנת 1951 הוא הפך לכפר שיתופי בשם אילתה. בשנת 1953, הוא הוקם מחדש בתור מושב קהילתי על ידי עולים הונגרים ורומנים ועל שמם עומר. השם מבוסס על פסוק מספר ויקרא.

בשנת 1957 עברו תושבי המעברות בסביבה לעומר. בשנת 1962, שמה היה תומר והפך לשכונה בבאר שבע. מאז 1974, היא עיר עצמאית בפרברה של באר שבע.

פיני בדש מכהן כראש העיר מאז 1990. עומר ידועה בדירוג החברתי-כלכלי הגבוה שלה. זהו אחד משלושה עיריות היוקרתיות, יחד עם כוכב יאיר וסביון.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.