עכו יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:45

תקציר יום העצמאות בעכו

אירועי יום העצמאות 71 בעכו יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות בעכו

מופעי ערב יום העצמאות 71 בעכו ביום העצמאות 2019 יתקיימו החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בבמה המרכזית ברחבת העירייה של העיר יעלו האמנים משה פרץ, קובי פרץ.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 במלואו עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות בעכו

מופעי יום עצמאות 2019 בעכו בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו במהלך היום וימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בעכו

במות יום העצמאות 2019 בעכו בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת העירייה. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: קריית ביאליקקריית אתאקיסריה

איתי לוי עם שירו החדש "אחרי הכל מתגעגע" - האזינו:

כמה מילים על העיר עכו

עכו, תופסת מקום חשוב, שכן היא שוכנת על חוף הים התיכון, המקשרת באופן מסורתי את נתיבי המים ואת הפעילות המסחרית עם הלבנט. המפגש החשוב ביבשת היבשת כאן הוא הצפון-דרום לאחר החוף וחצי דרך שביל ישראך; עכו נהנית גם מאחד הנמלים הטבעיים הנדירים ביותר בחופי ישראל. מיקום זה מסייע לה להפוך לאחת הערים העתיקות בעולם, המאוכלסות ברציפות מאז תקופת הברונזה התיכונה לפני כ -4000 שנה.

עכו היא העיר הקדושה ביותר של האמונה הבהאית, וככזו מקבלת עולי רגל בהאים רבים. בשנת 2016, אוכלוסיית העיר היה 47,808 תושבים. עכו היא עיר מעורבת, הכוללת יהודים, מוסלמים, נוצרים, דרוזים ובהאים. ראש העיר הוא שמעון לנקרי, שנבחר מחדש בשנת 2011.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.