עמק חפר יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בעמק חפר יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בעמק חפר יתחילו משעות הערב במועצה ויתקיימו ברחביה עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בעמק חפר? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 במועצה אזורית עמק חפר למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

מופעי ערב יום העצמאות 70 בעמק חפר ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בערב יום העצמאות בעמק חפר יתקיים בגן האירועים “סולי סולה” אירוע מיוחד וחד פעמי לכל תושבי האזור. כרטיסים דרך האתר הבא.

לוח ההופעות המלא של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות עמק חפר

הופעות יום עצמאות 2018 בעמק חפר בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי המועצה מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי המועצה.

במות יום העצמאות עמק חפר

במות יום העצמאות 2018 בעמק חפר בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים במועצה. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת המועצה המקומית. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה. עוד בימות עצמאות יתפרסמו בקרוב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

מועצה אזורית עמק חפר, משתרעת על שטח סמוך לחדרה בצפון, ליד נתניה בדרום, אל הים התיכון במערב עד טול כרם לבין הקו הירוק במזרח. אוכלוסייתה מונה כ-35,000 תושבים. משרדי המועצה האזורית ממוקמים בסמוך לכפר מונש, בצומת רופין, ליד המרכז האקדמי רופין .

בתחילת המאה התשע-עשרה סיפרה אולגה חנקין, מיילדת מקומית, על מצבן הכלכלי של המשפחות באזור, לבעלה, יהושע חנקין, שהיה אחראי על רכישת הקרקע עבור הקרן הקיימת לישראל. בשנת 1927 פתר יהושע חנקין את הסוגיות המשפטיות המורכבות הכרוכות ברכישת הקרקע, וחתם על הסכם לרכישת עמק חפר. הקושי היחיד היה שלקרן הקיימת אין מספיק כסף לשלם את הסכום הדרוש לרכישת הקרקע.

יו”ר קרן קק”ל, מנחם אושישקין, יצא למסע התרמה לקנדה, וחזר עם 300 אלף דולר והתחייבויותיו להעלות עד מיליון, הסכום הנדרש לרכישת עמק חפר במשך שבע שנים. באותו הקונגרס הציוני שנערך בציריך בשנת 1929, אושישקין הודיעה כי עמק חפר היה היום בידי יהודים.

קבוצה של 20 צעירים בתנועות “ויתקין” ו”העמק” התיישבו בעמק שנרכש לאחרונה. הם עברו לבניין נטוש והחלו לרוקן את הביצות ולהכין את האדמה לחקלאות.

באפריל 1933 הם בנו את ביתם הראשון בכפר ויתקין, בלב העמק. בשנת 1931 הקימה קבוצה מתנועת “השומר הצעיר” בחדרה את היישוב עין החורש ונטעה את הפרדס הראשון.

חברה בשם “יכין” הכינה מטעים מחו”ל. קבוצה נוספת מקיבוץ המאוחד, שהקימה את גבעת חיים בשנת 1932, ואילו ארגון החיילים המשוחררים מהבריגדה היהודית הקימו את ההתנחלות אביחיל.

מרכז המועצה כוללת את: המושב שנמצא במרכז העמק הוא בית הלוי ומסביבו נמצאים כפר מונאש, מעברות, העוגן, כפר חיים, כפר ידידיה, הדר עם ומשמר השרון.

במזרח המועצה: בחן, בת חפר, גן יאשיה, יד חנה ואמץ.

ממערב המועצה: בית חרות, כפר ויתקין, חופית, מכמורת, בית ינאי, בת חן, גבעת שפירא, ביתן אהרון, אביחיל, שושנת העמקים וחבצלת השרון.

צפון המועצה: גבעת חיים איחוד, גבעת חיים מאוחד, עין החורש, אחיטוב, המעפיל, כפר הרוא״ה, חרב לאת, חיבת ציון, חגלה, אלישיב וגאולי תימן.

דרום המועצה: בית יצחק, בורגתה, חניאל, עולש ובארותיים.

5/5 (1)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן