עמק חפר יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:50

תקציר יום העצמאות בעמק חפר

אירועי יום העצמאות 71 במועצה אזורית עמק חפר יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים  - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות של חיל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 עמק חפר

מופעי ערב יום העצמאות 71 בעמק חפר ביום העצמאות 2019 יתקיימו החל משעות הערב ויתחילו במופעים  לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. לוח ההופעות:

בית חופר תחגוג עצמאות 71 עם מסיבה ישראלית עם להקת שוטי הנבואה, מרתון סטנדאפ עם אמיר הורביץ ורועי צברי לצד מתנפחים, עמדות מולטימדיה, חדרי בריחה, ג'מבורי לקטנים ומופע זיקוקים מרהיב.

בחוף חפר יתקיימו החל מהשעה 21:00 במתחם בית חינוך ויתקין ביתני יריד מתקנים ומתנפחים מתחם לקטנטנים מתחם ילדים ונוער בית קפה 30 פלוס.

ריקודי עם שירה בציבור במה קהילתית מסיבת קהילה עם מתחמי מזון ושתייה, דמויות רחוב, סדנאות יצירה, זיקוקים ועוד.

כניסה לתושבי חוף חפר עם מדבקת תושב בלבד, לאורחים המגיעים עם תושבי חוף חפר - כניסה בעלות של 50 ש"ח.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 במלואו עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 עמק חפר

הופעות יום עצמאות 2019 בעמק חפר בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי המועצה מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי המועצה.

במות עצמאות בעמק חפר 2019

במות יום העצמאות 2019 בעמק חפר בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים במועצה. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת המועצה המקומית. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות עמק חפר

מועצה אזורית עמק חפר, משתרעת על שטח סמוך לחדרה בצפון, ליד נתניה בדרום, אל הים התיכון במערב עד טול כרם לבין הקו הירוק במזרח. אוכלוסייתה מונה כ-35,000 תושבים. משרדי המועצה האזורית ממוקמים בסמוך לכפר מונש, בצומת רופין, ליד המרכז האקדמי רופין .

בתחילת המאה התשע-עשרה סיפרה אולגה חנקין, מיילדת מקומית, על מצבן הכלכלי של המשפחות באזור, לבעלה, יהושע חנקין, שהיה אחראי על רכישת הקרקע עבור הקרן הקיימת לישראל. בשנת 1927 פתר יהושע חנקין את הסוגיות המשפטיות המורכבות הכרוכות ברכישת הקרקע, וחתם על הסכם לרכישת עמק חפר. הקושי היחיד היה שלקרן הקיימת אין מספיק כסף לשלם את הסכום הדרוש לרכישת הקרקע.

יו"ר קרן קק"ל, מנחם אושישקין, יצא למסע התרמה לקנדה, וחזר עם 300 אלף דולר והתחייבויותיו להעלות עד מיליון, הסכום הנדרש לרכישת עמק חפר במשך שבע שנים. באותו הקונגרס הציוני שנערך בציריך בשנת 1929, אושישקין הודיעה כי עמק חפר היה היום בידי יהודים.

קבוצה של 20 צעירים בתנועות "ויתקין" ו"העמק" התיישבו בעמק שנרכש לאחרונה. הם עברו לבניין נטוש והחלו לרוקן את הביצות ולהכין את האדמה לחקלאות.

באפריל 1933 הם בנו את ביתם הראשון בכפר ויתקין, בלב העמק. בשנת 1931 הקימה קבוצה מתנועת "השומר הצעיר" בחדרה את היישוב עין החורש ונטעה את הפרדס הראשון.

חברה בשם "יכין" הכינה מטעים מחו"ל. קבוצה נוספת מקיבוץ המאוחד, שהקימה את גבעת חיים בשנת 1932, ואילו ארגון החיילים המשוחררים מהבריגדה היהודית הקימו את ההתנחלות אביחיל.

המקומות בתוך העמק

מרכז המועצה כוללת את: המושב שנמצא במרכז העמק הוא בית הלוי ומסביבו נמצאים כפר מונאש, מעברות, העוגן, כפר חיים, כפר ידידיה, הדר עם ומשמר השרון.

במזרח המועצה: בחן, בת חפר, גן יאשיה, יד חנה ואמץ.

ממערב המועצה: בית חרות, כפר ויתקין, חופית, מכמורת, בית ינאי, בת חן, גבעת שפירא, ביתן אהרון, אביחיל, שושנת העמקים וחבצלת השרון.

צפון המועצה: גבעת חיים איחוד, גבעת חיים מאוחד, עין החורש, אחיטוב, המעפיל, כפר הרוא״ה, חרב לאת, חיבת ציון, חגלה, אלישיב וגאולי תימן.

דרום המועצה: בית יצחק, בורגתה, חניאל, עולש ובארותיים.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.