עפולה יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בעפולה יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בעפולה יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בעפולה? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בעפולה למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: מגדל העמקנצרת עלית

מופעי ערב יום העצמאות 70 בעפולה ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

אל הבמה המרכזית בעיר יגיעו משינה, עדן חסון, מושיקו מור ויוסי שטרית. הכניסה חופשית.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות עפולה

אירועי יום העצמאות בעפולה

מופעי יום עצמאות 2018 בעפולה בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

מיצג צה”ל יתקיים בשעה 9:00 באנדרטת כפיר.

במות יום העצמאות בעפולה

במות יום העצמאות 2018 בעפולה בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק הרכבת. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

“שלח לי מלאך” של משינה, תושבי העיר – החלו לשנן את המילים לקראת ההופעה בעיר:

עפולה, המכונה לעתים קרובות “בירת העמק” בשל מיקומו האסטרטגי עמק יזרעאל. בשנת 2016 היו בעיר 47,014 תושבים. עפולה מוזכרת לראשונה בסביבות המאה ה -19 לפנה”ס כ”אופל” בטקסטים.

עם חורבן בית המקדש, האזור המשיך להיות מיושב, וחפירות חשפו ממצאים מתקופת השלטון הפרסי והרומי. קונדר הציע כי עפולה זהה לקיראת ‘עפלתה’, מקום השכונה של השומרונים במאה השביעית.

בשנת 2012 נערכו חפירות רשות העתיקות על הפסגה הדרומית של תל עפולה, שם נמצא המצודה הצלבנית והממליכות. בשל פעילות הבנייה משנות החמישים, ייתכן ששכבות ההתיישבות על התל נהרסו. נמצאו רק שרידים דלים, המעידים על יישוב מתקופת הברונזה הקדומה 1 ומהתקופה הרומית.

4.67/5 (3)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן