ערד יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:40

תקציר אירועי יום העצמאות בערד

אירועי יום העצמאות 71 בערד  יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים , הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ.  יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בערד

מופעי ערב יום העצמאות 71 בערד  יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחילו במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח המופעים:

בבמת האיצטדיון יופיעו פיקו - חבר של כל הילדים, לאחר מכן הופעה של להקת מוניקה סקס. בבמת כיכר העיר הופעה של להקת מבראשית.

למחרת הופעות נוספות, פרטים בהמשך העמוד.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בערד

מופעי יום עצמאות 2019 בערד בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת בגן הרפתקאות יתקיימו מהשעה 9 בבוקר פעילויות לילדים עם מתנפחים, קרקס קשת ובשעה 13:00 מופע של קובי אפללו.

במות עצמאות 2019 בערד

במות בערד עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים באצטדיון העיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה. עוד בימות עצמאות יתפרסמו בקרוב.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: דימונהבאר שבעעומר

אודות העיר ערד

ערד, ערד ממוקמת על גבול הנגב ו מדבר יהודה , ממערב לים המלח וממזרח לבאר שבע. העיר היא ביתם של אוכלוסייה מגוונת של 24,713 תושבים, כולל אשכנזים לבין ספרדים יהודים, חילונים ודתיים.

לאחר ניסיונות ליישב את השטח בשנות העשרים של המאה העשרים, הוקמה ערד בנובמבר 1962 כעיר פיתוח ישראלית, העיר המתוכננת הראשונה בישראל. אוכלוסיית ערד גדלה משמעותית עם העלייה מחבר המדינות בשנות התשעים והגיעה לשיאה ל-24,500 תושבים.

ציוני דרך בערד כוללים את חורבות תל ערד, פארק ערד, שדה תעופה מקומי ומעגל המרוץ המשפטי הראשון בישראל. העיר ידועה בפסטיבל המוזיקה השנתית, פסטיבל ערד.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.