פרדס חנה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:51

תקציר יום העצמאות בפרדס חנה

אירועי יום העצמאות 71 בפרדס חנה כרכור יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בפרדס חנה כרכור

מופעי ערב יום העצמאות 71 בפרדס חנה כרכור ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל בהופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

על הבמה המרכזית שתקיים ברחבת בית הראשונים יופיעו להקת הדג נחש, עידו b וצוקי במסיבת נוער מחשמלת, מופע בלוז כנעני- משירי מאיר אריאל ושפע כשרונות מקומיים- הורה אביב, דודאים, קול הגרוב, אהלן, בוגרי הפרדס נערי כרכור ועוד.

במה נוספת תתקיים במתחם חצר השוק יופיעו טרנטה גרוב מאשין וd.j מיקה יסוד.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בפרדס חנה כרכור

ביום עצמאות 2019 בפרדס חנה כרכור בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בפרדס חנה כרכור

במות בפרדס חנה כרכור עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בפרדס חנה כרכור 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים ברחבת בית הראשונים ובמה נוספת תתקיים ברחב השוק. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים. 

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים בחגיגות נוספות: חדרהקיסריה

אודות פרדס חנה

פרדס חנה כרכור היא עיירה במחוז חיפה. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית של 39,561 תושבים. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, אוכלוסיית פרדס חנה-כרכור עמדה בסוף שנת 2016 על 39,561 נפשות. שטח הקרקע הוא 22,596 דונם (22.6 קמ"ר). פרדס חנה מנוהלת על ידי המועצה המקומית הגדולה בישראל לפי גודל האוכלוסייה (בין ערים ללא מעמד מוניציפאלי).

בית הספר הגדול והוותיק ביותר בפרדס חנה-כרכור הוא בית הספר החקלאי בפרדס חנה. הוא הוקם בשנת 1934 על ידי איגוד החקלאים והיה בית הספר החקלאי הראשון לכלול תוכנית בגרות אקדמית מלאה כחלק מתכנית הלימודים שלה. בפרדס חנה-כרכור יש שישה בתי ספר יסודיים לא דתיים, כולל בית ספר דמוקרטי, וארבעה בתי ספר יסודיים דתיים, וכן את בית הספר רימון ולדורף.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.