קדימה צורן יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:41

תקציר יום העצמאות בקדימה צורן

אירועי יום העצמאות 71 בקדימה צורן למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב עצמאות 2019 בקדימה צורן

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקדימה צורן יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

השנה יתקיימו החגיגות במגרש הכדורגל קדימה. בתוכנית החל מהשעה 20:00: רן דנקר, קפה שחור חזק, להקת דיסקאבר.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקדימה צורן

ביום עצמאות 2019 בקדימה צורן בחגיגות עצמאות 71 במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בקדימה צורן

במות בקדימה צורן עצמאות 2019, בחגיגות עצמאות בקדימה צורן 71 לישראל ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. ההופעות יתקיימו במגרש הכדורגל בקדימה צורן. על הבמה יעלו הופעות של זמרים והצגות לילדים.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

הכירו את קדימה צורן

קדימה צורן היא מועצה מקומית. כתוצאה מאיחוד ב-2003 של מועצות צורן וקדימה, בשנת 2016 היו בה 21,403 תושבים. בקדימה-צורן מתגוררת מוזיאון "טעם של פעם" לתולדות הישוב בבית הספר היסודי "ניצני השרון".

קדימה הוקמה ב-5 ביולי 1933 כישוב חקלאי ביוזמתו של יהושע חנקין. רוב המתנחלים היו עולים מגרמניה. השם הוא "קדימה" בעברית, והוא נלקח מתוך פסוק מקראי. העיר הוכרזה כמועצה מקומית ב -1950.

ערים קרובות: אבן יהודהכפר יונהנתניה

צורן, שמשמעותה סיליקון, נוסדה בשנת 1992 ותוכננה על ידי האדריכלית רחל וולדן. היישוב נקרא על שם עיר חשמונאית שהייתה באזור. הוא היה מאוכלס לראשונה בשנת 1994, והכריז על מועצה מקומית בשנת 1997.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.