קיסריה יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:52

תקציר יום העצמאות בקיסריה

אירועי יום העצמאות 71 בקיסריה יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים בחינם. בהמשך היום, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום עצמאות 2019 בקיסריה

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקיסריה ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו בהופעות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

החגיגות יתקיימו בגן הלאומי קיסריה (האמפי), כשהשערים ייפתחו כבר בשעה 19:30. הכניסה אל האירוע היא עם הזמנה בלבד, או כרטיסים לתושבי חוץ שיימכרו במרכז קיסריה.

שם יופיעו להקות ואמנים מקומיים, הפתעות מיוחדות שמתכננים בצוות התרבות בקיסריה וכן האמנים מוש בן-ארי, אריק סיני ועוד.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 הגדול ביותר עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקיסריה

מופעי יום עצמאות 2019 בקיסריה בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.5, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בקיסריה 2019

במות יום העצמאות 2019 בקיסריה בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בתיאטרון הרומי. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: אור עקיבאזכרון יעקבמועצת חוף הכרמל

אודות קיסריה

קיסריה, נמצאת בתחום השיפוט של המועצה האזורית חוף הכרמל. עם אוכלוסייה של 4970, היא היישוב הישראלי המנוהל על ידי עמותה פרטית, החברה לפיתוח קיסריה וגם אחד היישובים המאוכלסים ביותר שאינו כמו מועצה מקומית רגילה.

היא נבנתה על ידי הורדוס הגדול כ-25-13 לפני הספירה כעיר הנמל קיסריה מריטימה. היא שימשה כמרכז מנהלי של יהודה מחוז של האימפריה הרומית, ובהמשך בירת הביזנטית פלשתינה פרימה במחוז בתקופה הקלאסית. בעקבות הכיבוש המוסלמי במאה ה -7, בה הייתה העיר האחרונה ליפול אל הערבים, בעיר היו רוב ערבי עד הכיבוש הצלבני. היא ננטשה לאחר הכיבוש הממלוכי. 

בשנת 1940, קיבוץ שדות ים הוקם ליד הכפר. בפברואר 1948 נכבש הכפר על ידי יחידת פלמ"ח בפיקודו של יצחק רבין, ואנשיה כבר נמלטו בעקבות התקפת הלח"י. בשנת 1952, העיירה היהודית של קיסריה הוקמה ליד חורבות העיר העתיקה, אשר נעשתה לימים הגן הלאומי של קיסריה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.