קיסריה יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בקיסריה יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בקיסריה יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקיסריה? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בקיסריה למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: אור עקיבאזכרון יעקבמועצת חוף הכרמל

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקיסריה ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בבמה המרכזית שתקיים באמפי תאטרון קיסריה יופיעו החל מהשעה 20:30 להקת תיסלם, מופע של אלון אולארצ’יק מארח את אפרים שמיר.

הכניסה חופשית לתושבי קיסריה בהצגת כרטיס תושב או תעודת זהות, לאורחים כרטיס יעלה 20 ש”ח.

לוח ההופעות ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו.
עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות קיסריה

אירועי יום העצמאות בקיסריה

מופעי יום עצמאות 2018 בקיסריה בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בקיסריה

במות יום העצמאות 2018 בקיסריה בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בתיאטרון הרומי. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קיסריה, נמצאת בתחום השיפוט של המועצה האזורית חוף הכרמל. עם אוכלוסייה של 4970, היא היישוב הישראלי המנוהל על ידי עמותה פרטית, החברה לפיתוח קיסריה וגם אחד היישובים המאוכלסים ביותר שאינו כמו מועצה מקומית רגילה.

היא נבנתה על ידי הורדוס הגדול כ-25-13 לפני הספירה כעיר הנמל קיסריה מריטימה. היא שימשה כמרכז מנהלי של יהודה מחוז של האימפריה הרומית, ובהמשך בירת הביזנטית פלשתינה פרימה במחוז בתקופה הקלאסית. בעקבות הכיבוש המוסלמי במאה ה -7, בה הייתה העיר האחרונה ליפול אל הערבים, בעיר היו רוב ערבי עד הכיבוש הצלבני. היא ננטשה לאחר הכיבוש הממלוכי. 

בשנת 1940, קיבוץ שדות ים הוקם ליד הכפר. בפברואר 1948 נכבש הכפר על ידי יחידת פלמ”ח בפיקודו של יצחק רבין, ואנשיה כבר נמלטו בעקבות התקפת הלח”י. בשנת 1952, העיירה היהודית של קיסריה הוקמה ליד חורבות העיר העתיקה, אשר נעשתה לימים הגן הלאומי של קיסריה.

5/5 (3)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן