קריית ביאליק יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בקריית ביאליק יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בקריית ביאליק יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקריית ביאליק? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בקריית ביאליק למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: חיפהקריית אתאעכו

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקרית ביאליק ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

בבמה המרכזית בפארק לב העיר, החל מהשעה 20:00 יעלו ויופיעו האומנים: עומר אדםסטטיק ובן אלעדן בן זקן, שלישיית מה קשור, נתן דנילוב ולהקות מקומיות.

ללא הספק השנה העיר הביאה את הזמרים הכי מבוקשים במדינה, ואפשר להגיד שקרית ביאליק היא עם הזמרים הכי שווים בערב הזה.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

עצמאות בקרית ביאליק

אירועי יום העצמאות בקרית ביאליק

מופעי יום עצמאות 2018 בקרית ביאליק בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בקרית ביאליק

במות יום העצמאות 2018 בקרית ביאליק בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק לב העיר בשכונת אפק. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

עומר אדם עם השיר החדש “חברות שלך” בבמת המרכזית בעיר, אל תשכחו להוציא ת’טלפונים ולפתוח את הסטורי. האזינו:

קריית ביאליק, נקראה על שמו של המשורר חיים נחמן ביאליק. היא אחת מחמשת הקריות של הצפון שמצפון לחיפה. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית של 39,294 תושבים.

קרית ביאליק הוקמה ביולי 1934 על ידי קבוצה של מהגרים יהודים מגרמניה שקיבלו חלקת אדמה מהקק”ל. התושבים היו בעיקר אנשי מקצוע חופשיים, רופאים, מהנדסים ועורכי דין שחיו בבתים פרטיים עם גנים. במהלך מלחמת העולם השנייה, הופצצה קריית ביאליק בשל קרבתה לבתי הזיקוק בחיפה. בשנת 1950 היא הוכרזה מועצה מקומית, שהגיע למעמד בשנת 1976.

3.67/5 (3)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן