קרית ביאליק יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:02

תקציר יום העצמאות בקרית ביאליק

אירועי יום העצמאות 71 בקרית ביאליק יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום עצמאות בקרית ביאליק 2019

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקרית ביאליק ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. קבלו את לוח ההופעות:

עיריית קרית ביאליק חוגגת עצמאות בפארק לב העיר, שם יופיעו האמנים משה פרץ, עדן חסון ורותם כהן. בנוסף, יופיעו להקות מקומיות.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 המעודכן נמצא באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקרית ביאליק

מופעי יום עצמאות 2019 בקרית ביאליק בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.5, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בקרית ביאליק 2019

במות יום העצמאות 2019 בקרית ביאליק בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק לב העיר בשכונת אפק. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

חגיגות נוספות בסביבה: חיפהקריית אתאעכו

עדן חסון עם השיר "כפיות" יופיע עם השיר על הבמה בקרית ביאליק:

אודות קרית ביאליק

קרית ביאליק, נקראה על שמו של המשורר חיים נחמן ביאליק. היא אחת מחמשת הקריות של הצפון שמצפון לחיפה. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית של 39,294 תושבים.

קרית ביאליק הוקמה ביולי 1934 על ידי קבוצה של מהגרים יהודים מגרמניה שקיבלו חלקת אדמה מהקק"ל. התושבים היו בעיקר אנשי מקצוע חופשיים, רופאים, מהנדסים ועורכי דין שחיו בבתים פרטיים עם גנים. במהלך מלחמת העולם השנייה, הופצצה קריית ביאליק בשל קרבתה לבתי הזיקוק בחיפה. בשנת 1950 היא הוכרזה מועצה מקומית, שהגיע למעמד בשנת 1976.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.