קרית אונו יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:50

תקציר יום העצמאות בקרית אונו

אירועי יום העצמאות 71 בקרית אונו יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם ברחבי הארץ מצפון ועד דרום כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 למדינה ישראל עם מוזיאונים, גנים ואטרקציות שיהיו פתוחים לכולם בחינם.

ערב יום העצמאות 2019 בקרית אונו

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקרית אונו יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג. להלן לוח ההופעות:

הבמה המרכזית תתקיים בפארק רייספלד (רחוב המייסדים) שם יתקיים המופע "דוז פואה" הצדעה לאמני ישראל באירוויזיון עם יזהר כהן ודפנה דקל. בהמשך יעלו להופיע להקת תיסלם והזמר איתי לוי.

ברחבת הספרייה יתקיים מופע שרים עצמאות עם ענת סגל.

לוח הופעות של יום העצמאות 2019 המלא עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקרית אונו

ביום עצמאות 2019 בקרית אונו בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות בקרית אונו ביום העצמאות 2019

במות קרית אונו עצמאות 2019 חגיגות 71 בקרית אונו למדינת ישראל יתקיימו במספר מקומות בעיר. במה המרכזית תתקיים בפארק רייספלד בעיר, הכניסה חופשית. עוד במה תתקיים ברחבת הספרייה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים לחגיגות נוספות: תל אביבפתח תקווהרמת גן

אודות קרית אונו

קרית אונו החלה את הדרכה בשנת 1939, כאשר הוקם יישוב בשם כפר אונו. בשנות החמישים הוקם מעברה (מעברה לעולים חדשים). ב-1954 התמזגה ההתנחלות עם קהילות אחרות כדי להקים את קרית אונו. היא הגיעה למעמד של עיר ב-1992. היא החלה לצמוח בתקופה הבריטית, ככל הנראה בשל קרבתה למתחם הצבאי הידוע כיום בשם "תל השומר הבריטי".

 

עץ בודד עומד על גבעה המשקיפה על הבסיס; עץ זה אומץ כסמל הרוחני והתרבותי של העיר. האדמות שמסביב לעץ היו בבעלות קרקעות חקלאיות ומתוחזקות על ידי אריה קוניקוב. כאשר העץ היחיד נטוע, הוא נראה ייחודי במיקומו, ומר קוניקוב ניזון ממנו ושמר על האדמה שסביבה במשך שנים רבות.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.