קרית אונו יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בקרית אונו יפתחו את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות בקריית אונו 2018 יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקרית אונו? אילו זמרים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות עצמאות המלא מתעדכן.

יום העצמאות בקרית אונו

אירועי יום העצמאות 70 בקרית אונו למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימות גם בסוף השבוע וימשיכו אל תוך סופ”ש של אירועים בימים שישי ושבת, כחלק מחגיגות אירועי עצמאות 70 למדינה שתקיימו ברחבי הארץ.

ערים לחגיגות נוספות: תל אביבפתח תקווהרמת גן

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקרית אונו ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור למבוגרים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג.

הבמה המרכזית תתקיים בפארק רייספלד ברחוב המייסדים, עליה מופעים שרית חדד, רמי רלינשטיין ואליעד. בבמה ברחבת הספרייה יתקיים שרים עצמאות עם אילנה כץ בשעה 22:45.

בנוסף, יתקיים על הבמה המרכזית מחזמר קהילתי “מדינה קטנה גדולה” עם הקומיקאית חנה לסלאו.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בקרית אונו

ביום עצמאות 2018 בקרית אונו בחגיגות עצמאות 70, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בקרית אונו

במות קרית אונו עצמאות 2018 חגיגות 70 בקרית אונו למדינת ישראל יתקיימו במספר מקומות בעיר. במה המרכזית תתקיים בפארק רייספלד בעיר, הכניסה חופשית. עוד במה תתקיים ברחבת הספרייה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קרית אונו החלה את הדרכה בשנת 1939, כאשר הוקם יישוב בשם כפר אונו. בשנות החמישים הוקם מעברה (מעברה לעולים חדשים). ב-1954 התמזגה ההתנחלות עם קהילות אחרות כדי להקים את קרית אונו. היא הגיעה למעמד של עיר ב-1992. היא החלה לצמוח בתקופה הבריטית, ככל הנראה בשל קרבתה למתחם הצבאי הידוע כיום בשם “תל השומר הבריטי”.

עץ בודד עומד על גבעה המשקיפה על הבסיס; עץ זה אומץ כסמל הרוחני והתרבותי של העיר. האדמות שמסביב לעץ היו בבעלות קרקעות חקלאיות ומתוחזקות על ידי אריה קוניקוב. כאשר העץ היחיד נטוע, הוא נראה ייחודי במיקומו, ומר קוניקוב ניזון ממנו ושמר על האדמה שסביבה במשך שנים רבות.

5/5 (4)

עוד באתר: מופעי פסח 2019 סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi מציג רק משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן