קרית אתא יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:01

תקציר יום העצמאות בקרית אתא

אירועי יום העצמאות 71 בקריית אתא יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:15 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ולצד רבבות ישראלים שיצאו לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ.  יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71 יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ: מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך.

ערב יום העצמאות 2019 בקרית אתא

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקרית אתא ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו בהופעות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

על-פי פרסומים, אייל גולן יופיע בעצמאות 71 בקריית אתא.

בקריית אתא מציגים מידי שנה רפטואר של אמנים מהשורה הראשונה אולם כרגע מסתמן כי העירייה תסתפק בחגיגה צנועה עם להקות מקומיות אך אליהן יתווספו מספר אמנים ברמה הארצית, שטרם נסגרו.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל עכשיו באתר! אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום עצמאות 2019 קרית אתא

מופעי יום עצמאות 2019 בקרית אתא בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.5, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בקרית אתא 2019

במות יום העצמאות 2019 בקרית אתא בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק הרצל. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות: קריית ביאליקחיפהנשר

טודו בום אצל תושבי העיר, שנהנו בשנה הקודמת מהופעה של סטטיק בן אל. הפעם זה קצת פחות טודו בום:

אודות קרית אתא

קרית אתא, נוסדה בתחילת המאה ה-20 כאשר נרכשו אדמות הכפר הערבי כפר אטה על ידי קרן דתית ורשה בשם "עבדת ישראל" באמצעות מתווכים בקהילת ציון אמריקה. עבדת ישראל הקימה את כפר עטא בשנת 1925. במהלך המהומות הערביות בשנת 1929 הותקפה העיר וננטשה. שנה לאחר מכן חזרו התושבים והקימו את הקהילה מחדש. שמו של קרית אתא נקרא בשנת 1965, כאשר הכפר התמזג עם קרית בנימין הסמוכה.

בשנת 2016 אוכלוסיית עמדה על מספר של 56,635 תושבים. מועדון הכדורגל המרכזי של העיר, מכבי עירוני קריית אתא, משחק בליגה הלאומית בכדורגל, הרובד השני של הכדורגל הישראלי. מועדון הכדורסל המקומי, אליצור קרית אתא, נמצא בליגת העל, בחטיבה העליונה.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.