קרית גת יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בקרית גת יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בקריית גת יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד ליום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקרית גת? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות.

אירועי יום העצמאות 70 בקרית גת למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים לחגיגות נוספות באיזור: אשקלוןמעוצה אזורית אשכולקרית מלאכי

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקרית גת ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

דודו אהרון וזוכת תוכנית הראליטי דה וויס ספיר סבן יגיעו להופעה בעיר על הבמה המרכזית.

הבמה המרכזית תתקיים בכיכר פז בעיר, החל מהשעה 20:00 יעלו להופיע אומנים לפי התוכנית הבאה:

  • 20:00 – קופיקו 
  • 21:00 – ספיר סבן
  • 22:15 – דודו אהרון
  • חיים סוזנה
  • להקת CYCLE SLIP
  • GROOVE- DJ SHIMON VHITZMAN

במסגרת פרויקט “הללויה ישראל” בחגיגות 70 מהמדינה, חלק מהערב יועבר בשידור חי בטלוויזיה.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

יום העצמאות בקרית גת
לחצו להגדלה

אירועי יום העצמאות 2018 בקרית גת

מופעי יום עצמאות 2018 ברמת השרון בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2018 בקרית גת

במות בקרית גת עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים כיכר פז. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קרית גת, נוסדה בשנת 1954, בתחילה כמעברה. בשנה שלאחר מכן היא הוקמה כעיר פיתוח על ידי 18 משפחות ממרוקו  היא הוקמה ממערב להריסות הכפר הערבי הפלשתיני עיראק אל-מנשיה, אשר נפטר בשנת 1949 לאחר מלחמת 1948- 1948. מיקומה הקודם של עיראק אל-מנשיה נמצא כעת באזור התעשייה של קרית גת.

האוכלוסייה גדלה מ-4,400 תושבים ב-1958 ל-17 אלף בשנת 1969, רובם מהגרים יהודים מצפון אפריקה. המשק התבסס בתחילה על עיבוד התוצרת החקלאית של אזור לכיש, כגון צמר גפן וצמר. בדצמבר 1972 שודרג מעמדו המוניציפלי של קריית גת והפך לעיר ה-31 בישראל.

בשנות התשעים הובילה העלייה ההמונית של יהודי ברית המועצות לשעבר לישראל תושבים חדשים רבים לעיר, ואוכלוסייתה גדלה ל-42,500 ב-1995. פיתוח אזור התעשייה רבין בקצה המזרחי של העיר, ופתיחת כביש 6 שיפר את הכלכלה של העיר.

5/5 (2)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן