יום העצמאות 2018 בקריית ים חגיגות 70 – לוח הופעות

עצמאות בקרית ים יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בקרית ים יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בקרית ים? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בקרית ים למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים עם חגיגות נוספות: קריית ביאליקקריית מוצקיןקריית אתא

מופעי ערב יום העצמאות 70 בקרית ים ביום העצמאות 2018 יתקיימו ביום רביעי 18.4 החל משעות הערב עם צאת יום הזיכרון, ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

לבמה המרכזית בפארק איינשטיין בעיר יופיעו הזמרים עומר אדם, אתניקס, ופאר טסי. ההופעות יתקיימו החל מהשעה 20:00 וילוו עם מופעי זיקוקים מרהיבים ועוד הפתעות.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

קריית ים יום העצמאות

אירועי יום העצמאות בחיפה

הופעות יום עצמאות 2018 בקרית ים בחגיגות עצמאות 70 יתקיימו ביום חמישי 19.4, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות יום העצמאות בקרית ים

במות יום העצמאות 2018 בקרית ים בחגיגות עצמאות 70 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק איינשטיין בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

האם עומר אדם יעשה על הבמה צ’קי צ’יקי דם דם? האזינו:

קרית ים, נוסדה ששטח גדול של קרקע על מפרץ חיפה נרכש ממשפחת סורסק בביירות על ידי קהילת “ציון ציון” בשנת 1925. בשנת 1928, חברת “ביסייד לנד”, מיזם משותף של החברה הכלכלית הפלסטינית והקרן הקיימת לישראל, רכשה 2,400 דונם של קרקע למגורים בעסקה הקשורה בבניית צינור הנפט.

בקריית ים אוכלוסייה של 38,945 תושבים. האזור הצפוני של העיר הוא ביתם של עולים רבים מברית המועצות לשעבר , צפון אפריקה ואתיופיה, שבהם עבדו העירייה וראש העיר שמואל סיסו על בניית עשרות מרכזים ובתי מגורים שנועדו לסייע לעולים להתיישב. העיר מדורגת בינוני על סולם חברתי כלכלי.

5/5 (4)

עוד באתר: סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת
אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן