קריית ים יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 21:01

תקציר יום העצמאות בקרית ים

אירועי יום העצמאות 71 בקרית ים יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום עצמאות 2019 בקרית ים

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקרית ים ביום העצמאות 2019 יתקיימו ביום רביעי 8.5 החל משעות הערב ויתחילו במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

עיריית קריית ים תחגוג יום העצמאות ברחבת החוף בעיר עם להקות מקומיות, הזמרת שפיטה ואליעד נחום.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 לכל הערים בישראל נמצא עכשיו באתר. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות קרית ים 2019

הופעות יום עצמאות 2019 בקרית ים בחגיגות עצמאות 71 יתקיימו ביום חמישי 9.א, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות בקרית ים 2019

במות יום העצמאות 2019 בקרית ים בחגיגות עצמאות 71 לישראל יוקמו במספר מוקדים בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק איינשטיין בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

חגיגות נוספות בסביבה: קריית ביאליקקריית מוצקיןקריית אתא

שפיטה תטריף את הקהל, מכירים את השירים שלה? זה הזמן להכיר:

אודות קרית ים

קרית ים, נוסדה ששטח גדול של קרקע על מפרץ חיפה נרכש ממשפחת סורסק בביירות על ידי קהילת "ציון ציון" בשנת 1925. בשנת 1928, חברת "ביסייד לנד", מיזם משותף של החברה הכלכלית הפלסטינית והקרן הקיימת לישראל, רכשה 2,400 דונם של קרקע למגורים בעסקה הקשורה בבניית צינור הנפט.

בקריית ים אוכלוסייה של 38,945 תושבים. האזור הצפוני של העיר הוא ביתם של עולים רבים מברית המועצות לשעבר , צפון אפריקה ואתיופיה, שבהם עבדו העירייה וראש העיר שמואל סיסו על בניית עשרות מרכזים ובתי מגורים שנועדו לסייע לעולים להתיישב. העיר מדורגת בינוני על סולם חברתי כלכלי.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.