קרית מלאכי יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:40

תקציר יום העצמאות בקרית מלאכי

אירועי יום העצמאות 71 בקרית מלאכי יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים , הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בקרית מלאכי

מופעי ערב יום העצמאות 71 בקרית מלאכי יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב,  ויתחיל במופעים לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח ההופעות:

הבמה המרכזית בפארק העירוני בקריית מלאכי תתקיים עם הופעות של כוכב הילדים טל מוסרי, הופעה של הצמד איב אנד ליר והופעה של הזמרת נסרין קדרי.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 מחכה לכם עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בקרית מלאכי

מופעי יום עצמאות 2019 בקרית מלאכי בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בקרית מלאכי

במות בקרית מלאכי עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בפארק העירוני בעיר. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות באיזור: גדרהקרית גתאשדודאשקלון

נסרין קדרי עם הלהיט "לומדת ללכת" שתגיע לכבוש את התושבים. האזינו:

אודות קרית מלאכי

קרית מלאכי, עיר המלאכים, הוקמה בשנת 1951 כעיר מעברה, כדי להקיף את המוני המהגרים היהודים שהגיעו לימיה הראשונים של המדינה. השם נבחר לכבוד הקהילה היהודית בלוס אנג'לס, שתרמה רבות מהמימון להקמתה. משה קצב, לימים הנשיא השמיני של ישראל, נבחר לראשות העיר ב-1969 בגיל 24. אחיו הצעיר, ליאור קצב, היה גם ראש עיריית קריית מלאכי, בעוד יוסף ואנונו החזיק בתפקיד מ-1981 עד שנות ה-90. ראש העיר הנוכחי הוא אליהו זוהר.

מרכז ההובלה העיקרי של קרית מלאכי הוא צומת קסטינה (המכונה גם צומת מלאכי).

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.