רמת גן יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:55

תקציר יום העצמאות ברמת גן

אירועי יום העצמאות 71 ברמת גן יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 החל מהשעה 20:30 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב. אך זה לא הכל: השנה החגיגות מתקיימותכחלק מחגיגות אירועי עצמאות 71 למדינה עם פעילויות בחינם ברחבי הארץ מצפון ועד דרום ובניהם מוזיאונים, מטס יום העצמאות ומשט חיל הים.

ערב יום העצמאות ברמת גן 2019

מופעי ערב יום העצמאות 71 ברמת גן ביום רביעי ה-8.5.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות למדינת ישראל החל משעות הערב בצאת יום הזיכרון ויתחילו הופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעים לגדולים ולקטנים, מסיבות לנוער ומופעי זיקוקים מרהיבים כנהוג בר"ג. להלן לוח המופעים:

בבמה המרכזית שתתקיים בפארק הלאומי רמת גן יעלו להופיע המופע "הקלמרים" של אודי ואביעד, אביאור מלסה, נטע ברזילי, מארינה מקסימיליאן ו-DJ דרוויש, יוסי חלפון, איתי לוי, משינה.

בכיכר רמב"ם (אורדע) יתקיימו הופעות של שי ורועי, אביאור מלסה, נטע ברזילי, שרית חדד, אברהם טל.

בכיכר שניצר בורסה יופיע מיכל הקטנה, להקת פורמולה, יוסי חלפון, בניה ברבי, אליעד נחום.

ברמת עמידר תתקיים במה לקהל מסורתי ודתי עם הופעות של נתן גושן, ציון גולן, שולי רנד.

בתיאטרון רמת גן יתקיים ערב שירה בציבור ובידור עם הטיש הגדול והילה איתן.

לוח הופעות יום העצמאות 2019 בחגיגות 71 לישראל מחכה לכם עכשיו באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 ברמת גן

ביום עצמאות 2019 ברמת גן בחגיגות עצמאות 71, במהלך היום למחרת, ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים ומופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 ברמת גן

במות רמת גן עצמאות 2019 חגיגות 71 למדינת ישראל יתקיימו ברחבי העיר. חלק מההופעות יתקיימו בכיכר רמב"ם (אורדע), שיכון ותיקים - אוהל שם, כיכר שניצר, תיאטרון רמת גן ועוד.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אודות העיר רמת גן

רמת גן הוקמה בשנת 1921 בתורה מושבה, ליד יישוב חקלאי קהילתי, ובשנת 2016 אוכלוסייה העיר עמדה על 153,674 נפשות. ראש העיר רמת גן הוא ישראל זינגר.

רמת גן הקומה על ידי עיר גנים העמותה בשנת 1921 כעיר לווין של תל אביב. חלקות הקרקע הראשונות נרכשו בין השנים 1914-1918. היישוב היה בתחילה מושבה, מושבה חקלאית ציונית שגידלה חיטה, שעורה ואבטיחים.

שמה של ההתנחלות שונה לרמת גן. ההתיישבות המשיכה לפעול כמושבה עד 1933, אם כי היא השיגה מעמד של מועצה מקומית בשנת 1926. באותה עת היו בה 450 תושבים. בשנות ה -40 הפכה רמת גן לשדה קרב במלחמת הלשון.

עם השנים, הכלכלה עברה מחקלאות למסחר ולתעשייה. בשנת 1961, בשטח המוניציפלי של רמת גן התרחב מזרחה, כדי להקיף את האזור הכולל את המרכז הרפואי שיבא ב תל השומר ואת בר אילן. בשנת 1968, הגדולה בעולם בורסת היהלומים נפתח ברמת גן. שיבא ובורסת היהלומים הישראלית ממוקמים ברמת גן.

ערים עם חגיגות נוספות: תל אביבגבעתייםפתח תקווה

תושבי העיר ייהנו מהופעה של נטע ברזילי עם השיר "באסה סבבה". האזינו:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.