שדרות יום העצמאות 2019 – לוח הופעות, במות, אומנים

עצמאות בשדרות יפתח את חגיגות יום העצמאות 70 למדינת ישראל. אירועי יום העצמאות 2018 בשדרות יתחילו משעות הערב בעיר ויתקיימו ברחבי העיר עד יום למחרת. מי יופיע ביום העצמאות 70 בשדרות? אילו זמרים ואמנים יגיעו להופעות? איפה הבמות יוקמו ואיך להגיע? לוח הופעות של חגיגות עצמאות המעודכן.

אירועי יום העצמאות 70 בשדרות למדינת ישראל יתקיימו ביום רביעי, ה-18.4.2018 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-19.4.2018 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים שונים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד רוחבי הבימות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ. פתיחת מנגל בשרים מתבקש בחג העצמאות, שהפך למנהג ישראלי. יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 70, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות שונות יהיו פתוחים ברחבי הארץ – והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערים נוספות: מעוצה אזורית אשכולאשקלוןנתיבות

עצמאות שדרות

מופעי ערב יום העצמאות 70 בשדרות ביום רביעי ה-18.4.2018 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב, בצאת יום הזיכרון, ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג.

הבמה המרכזית תתקיים במתחם גן החמישה החל מהשעה 20:00, אליה יגיעו האמנים לפי התוכנית הבאה:

  • 20:00 – מופע ילדים “הבאגיס”
  • 20:50 – דודו אהרון
  • 22:00 – האולטראס
  • 23:00 – ספיר סבן

בנוסף יעלו לבמה אמנים מקומיים.

במה לציבור הדתי תתקיים ברחבת השוק העירוני, בשעה 20:45 יופיע הזמר חנן בן ארי, ובשעה 22:00 יתקיים מופע ילדים.

במה לציבור הרוסי תתקיים במגרש הכדורגל, יופיעו אמנים מקומיים וזהבה כהן ופי פננאל.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2018 ממשיך להתעדכן. אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2018 בשדרות

מופעי יום עצמאות 2018 בשדרות בחגיגות עצמאות 70 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

למחרת, יום חמישי 19.4 יתקיימו החל מהשעה 09:30 ברחבת השוק העירוני הופעות והפינג לילדים. בשעה 10:00 מופע של כוכב הילדים יובל המבולבל ובשעה 11:00 מטוסי על. בנוסף יתקיימו מתקני לונה פארק ומתנפחי מים.

בנוסף יתקיימו טורנירי כדורגל, כדורסל וטניס במגרש הכדורגל העירוני, אולם הספורט גיטיס ובמגרש בריכת השחייה.

במות עצמאות 2018 בשדרות

במות בשדרות עצמאות 2018 בחגיגות עצמאות 70 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בגן החמישה וברחבת השוק העירוני. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

שדרות, השם הסמלי של העיר התקבל לאחר השדרות הרבות השורות עצמאיות של עצים נטועים בנגב, ובמיוחד בין באר שבע לבין עזה, כדי להילחם במידבריות ולייפות את הנוף הצחיח. כמו יישובים רבים אחרים בנגב, שמה של שדרות מוטיב ירוק המסמל את המוטו “הפיכת הפריחה המדברית”, חלק מרכזי של האידיאולוגיה הציונית.

שדרות ספגה עוד גל גדול של עולים מברית-המועצות לשעבר בשנות התשעים שלאחר העלייה הסובייטית והכפילה את אוכלוסייתה. ב -1996 הוכרזה כעיר. לפי נתוני הלמ”ס, בשנת 2010 היו בעיר 21,900 תושבים.

5/5 (10)

עוד באתר: פורים 2019 | סטנדאפ היום | אירוויזיון 2019 | הצגות ילדים בשבת

אתר Ticketsi עובד רק עם משרדי כרטיסים רשמיים ואמינים! יש לכם על מי לסמוך.
מי אנחנו? | איך להיזהר מספסרות | שירות לקוחות | פרסום באתר

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
דילוג לתוכן