שוהם יום העצמאות 2020 - לוח הופעות, במות, אומנים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-18/12/2019, 20:59

תקציר יום העצמאות בשוהם

אירועי יום העצמאות 71 בשוהם יתקיימו ביום רביעי, ה-8.5.2019 בצאת יום הזיכרון החל מהשעה 20:00 ויסתיימו ביום חמישי, ה-9.5.2019 בשעות הערב ויכללו הופעות של זמרים ואמנים, הופעות לילדים ולמשפחות ומופעי זיקוקי דינור מרהיבים. דוכנים של אוכל ושתייה, צעצועים לחג וספריי שלג יפוזרו לצד הבמות.

למחרת היום, חג המנגלים הלאומי יתחיל ועם ישראל יצא לשטוף את הפארקים והיערות ברחבי הארץ.  יחד עם זאת, כחלק מאירועי עצמאות 71, יתקיימו פעילויות שונות ברחבי הארץ, מוזיאונים, גנים ואטרקציות - והכל בחינם. בהמשך היום, מטס חייל האוויר ומשט חיל הים יצאו לדרך, כחלק ממסורת של שנים.

ערב יום העצמאות 2019 בשוהם

מופעי ערב יום העצמאות 71 בשוהם ביום רביעי ה-8.5.2019 יפתחו את חגיגות העצמאות לישראל החל משעות הערב ויתחיל במופעים והופעות רבות לקהל הרחב. במהלך הערב יתקיימו הופעות מוזיקה של זמרים, מופעי בידור לכל המשפחה מסיבות לנוער ומופעי זיקוקי דינור מהפנטים כנהוג בחג. להלן לוח המופעים:

אל הבמה המרכזית בגן החבל יגיעו להופיע גידי גוב, מרגי, כישרונות מקומיים לצד הקרנת טקסט המשואות מהר הרצל בשידו חי, ספורטולי בבמת הקטנטנים ומסיבת צבע לנוער.

לוח ההופעות של יום העצמאות 2019 לכל הערים נמצא באתר. אנו ממשיכים לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

אירועי יום העצמאות 2019 בשוהם

מופעי יום עצמאות 2019 בשוהם בחגיגות עצמאות 71 ביום חמישי, במהלך היום ימשיכו להופיע על במות ברחבי העיר מופעים והופעות של זמרים ואמנים נוספים. לצד המנגלים של משפחות רבות שיצאו לבלות במהלך היום בגנים ובפארקים, תוכלו ליהנות מהופעות של זמרים, הצגות לילדים וממופעים של נציגי העיר.

במות עצמאות 2019 בשוהם

הבמות בשוהם עצמאות 2019 בחגיגות עצמאות 71 לישראל של ההופעות והמופעים יתקיימו במספר מקומות בעיר. הבמה המרכזית תתקיים בגן החבל. על הבמה יעלו הופעות של זמרים ואומנים לכל מהשפחה.

אנו נמשיך לעדכן אתכם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

ערים עם חגיגות נוספות בסביבה: יהודפתח תקווהמודיעין מכבים רעות

תושבים העיר ייהנו מהופעה של גידי גוב, עם השיר "אני שוב מתאהב" - בין השירים המצליחים ביותר של גוב. האזינו:

אודות שוהם

שוהם (Shoham) הוא יישוב מועצה מקומית במחוז מרכז של ישראל. כמו נופקה, ברקת ואחלמה (השם הקודם של בית עריף) הסמוך, השם מתייחס לאחד מ-12 האבנים בחושן, החושש הקדוש שחבש כוהן גדול יהודי. בשנת 2016 הייתה אוכלוסיית 20,740 תושבים.

שוהם הוא עיר מהמעמד הבינוני, ותושבות שם נחשבת לסמל מעמד בישראל. מבחינת השכר הממוצע ושיעור תלמידי תיכון המסיימים את הבגרות, תושבי שוהם מדורגים הרבה מעל הממוצע הארצי. זה אזורי מגורים בעיקר עם בתים חד משפחתיים עם חצרות ודופלקסים, אם כי יש כמה קומפלקסים דירה. על פי "הארץ", יש שם תחושה של קהילות קטנות, אך מציעה את רוב השירותים שנמצאו בקהילות השונות, כולל מרכזי קניות, בית ספר תיכון וחטיבת ביניים.

הסביבה נחשבת לעדיפות עליונה בשוהם, ולכל שכונה יש גנים עירוניים וחללים ירוקים. הפארקים והגינות של העיר משתרעים על פני 400 דונם, והם מנוקדים בפסלים. בעיר יש מרכז אומנויות הבמה, מתקני ספורט, ספריה ציבורית, מרכז גמלאי ומועדון פעילות.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.