ריטה בעצמאות 2018 - לוח הופעות לפי ערים

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-16/10/2019, 15:46

ההופעות של ריטה ביום העצמאות 2018 למדינת ישראל יתקיימו בערים ברחבי הארץ, כאשר תופיע בשתי הופעות שונות. ריטה תעלה על הבמות בחגיגות עצמאות 70 עם הלהיטים של הזמרת הוותיקה במוזיקה הישראלית. באיזה ערים ריטה מופיעה בערב יום העצמאות? באיזה שעה ההופעה ואיפה? כל הפרטים שאתם צריכים לדעת רגע לפני שאתם יוצאים לחגוג את יום העצמאות ברחבי המדינה.

rita הופעות ריטה בערב יום העצמאות 2018 - חגיגות 70 לישראל

ריטה מגיעה בערב יום העצמאות 2018 שיתקיים בתאריך ה-18.4 לשתי הופעות שונות ברחבי הארץ שיתקיימו בדרום המדינה.

ההופעות יתקיימו בערים: באר שבע ואופקים. סדר ההופעות משתנה מעיר לעיר, אבל יחל עם פתיחת חגיגות עצמאות 70 למדינת ישראל בשעה 20:00. אנו מביאים לכם את הפירוט המלא של ההופעות לפי ערים, שעות ומיקום הבמות בעיר שעליה תתקיים ההופעה.

שעות עלייתה לבמה של ריטה בכל עיר יכול להשתנות, עקב לו"ז צפוף וערב אחד שעל פי פרסומים בתקשורת, תקבל על כל הופעה סכום של 150 אלף ש"ח, שממקם אותה בין הזמרות המרווחות ביותר בערב הזה, ושמראה לנו שמסתבר שיש תמורה לארנונה שאנו משלמים.

תוכן עניינים []

  1. ריטה בבאר שבע
  2. ריטה באופקים

ריטה בבאר שבע

ריטה מגיעה בערב יום העצמאות 2018 לעיר באר שבע ותעלה לבמה המרכזית שתתקיים ברחבת העירייה. חגיגות ערב יום העצמאות 70 לישראל בבאר שבע יחלו החל מהשעה 20:00 עם צאת יום הזיכרון ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד נפנופי המנגל המסורתיים. הכניסה חופשית.

בנוסף, גם הלהקה קפה שחור חזק יגיעו להופעה בעיר.

ריטה באופקים

הופעה נוספת של ריטה בערב יום העצמאות 2018 תתקיים בעיר אופקים, שם תעלה לבמה במרכז העיר. חגיגות 70 של ערב יום העצמאות באופקים יחלו מהשעה 20:00 ויימשכו אל תוך הלילה. למחרת, ביום העצמאות יתקיימו הופעות נוספות על במות ברחבי העיר לצד המנגלים. הכניסה ללא תשלום.

שימו לב: הדף ממשיך להתעדכן כל הזמן. אם אתם רוצים להגיע להופעה של ריטה בערב יום העצמאות, עקבו אחרינו והישארו מעודכנים - אנו לא מפסיקים לעדכן.

אנו נמשיך לעדכן אתכם גם בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק ותקבלו עדכונים חמים!

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.