רשימת קייטנות קיץ 2018 לכל רחבי הארץ

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:35

החופש הגדול לביתי ספר והגנים מגיע ואיתו קייטנות 2018 ברחבי הארץ שיתקיימו בחודשים יולי ואוגוסט. לבחירתכם מגוון קייטנות בנושאים שונים שיעסיקו את ילדכם במהלך החופשה. מחירי הקייטנות משתנים בהתאם לפעילויות והאטרקציות ותוכלו להירשם בקלות לקייטנת ילדים עוד היום. כל הפרטים על קייטנות בכל רחבי הארץ

קייטנות קיץ 2018 קייטנות קיץ 2018

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות לקיץ 2018 עם מיטב הפעילויות והאטרקציות שיעשירו ויכייפו את הילדים בחופש הגדול בחודשים יולי ואוגוסט. 

החופש הגדול יתחיל לילדי הגנים ותלמידי בית הספר היסודי יתחיל בתאריך 29.6.2018, יום שישי תשע"ח. תלמידי בית הספר העל יסודיים בהם חטיבה ותיכון ותלמידי כיתות יג' ו-יד' יצאו לחופש בתאריך ה-20.6. 

החופש הגדול יסתיים בתאריך ה-2.9, יום ראשון ואיתו שנת הלימודים 2018-2019 תיפתח.

זו משימה לא פשוטה להעסיק את הילדים בחופש, בהנחה שאין מי שישמור עליהם במהלך התקופה. הורים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים להעסיק את הילדים כמו אטרקציות והצגות ילדים, ונראה שהפתרון האידאלי הוא קייטנות קיץ 2018 שמהווה אלטרנטיבה טובה ואיכותית לחופש הגדול, בלי להזכיר את סבתא וסבא.

הקייטנות ממשיכות את המסגרת עבור הילדים שרגילים למסגרת היום-יומית של הגנים והביתי הספר, ומאפשרת המשך מסגרת חינוכית והחברתית עבורם.

בעלי קייטנות רוצים לפרסם את הקייטנה שלכם? צרו איתנו קשר באימייל: 
ticketsi.co.il@gmail.com

חדש באתר: מציאות מדומה VR לקייטנה - מהיום כל הציוד של המציאות מדומה VR יכול להגיע לקייטנה שלכם ולהעסיק את הילדים בקלות וללא מאמץ במחירים משתלמים. לפרטים נוספים >>

רשימת קייטנות קיץ 2018

ישנם קייטנות קיץ 2018 מגוונות, הראשון בהן הוא קייטנות הקיץ העירוניות המסובסדות על-ידי משרד החינוך והעירייה, ומאידך נמצאות הקייטנות הפרטיות בהן יש מגוון של תאריכים ומחזורים שונים במהלך החופש הגדול.

תוכלו למצוא קייטנות בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום, להלן רשימת קייטנות לפי ערים:

קייטנות נוספות תוכלו למצוא בערים ירושלים, חיפה, באר שבע, רחובות, אשדוד, נתניה, רמת השרון, קריית אונו ועוד.

קייטנת משרד החינוך "בית הספר של החופש הגדול" תתקיים מתאריך ה-1.7.2018 ועד לתאריך 21.7.2018. הקייטנה תתקיים בין השעות 08:00-13:00 בהמשך כל השבוע, לא כולל ימי שישי. הקייטנה מיועדת לתלמידי בית ספר בכיתות א'-ג'.

הנושא המרכזי לקייטנת קיץ תשע"ח הוא "מפליגים עם סיפורים". כחלק מהתוכנית של משרד החינוך, ישולבו בקייטנות מפגשי בוקר, פעילויות תרבות, למידה והעשרה בתחומים שונים כמו ספורט, אמנות, חינוך סביבתי ועוד, יחד עם פעילויות חברתיות וערכיות עם תכנים ערכיים בדגש למעורבות חברתית, האחר הוא אני, התייחסות לקבוצה וערכי מפתח הל"ב.

את כל יופקדו מורים או מדריכים שיהיו אחראים על העסקת הילדים במסגרת התוכנית. משרד החינוך שם דגש על הצוות המקצועי, שמחייב את מנהל או רכז התכנית בעיר בתעודת בהוראה, ולמדריך הילדים בתוכנית להיות סטודנט להוראה עם ניסיון בליווי נוער.

הקייטנות כוללת אורחת בוקר אותה יקבלו התלמידים בתפריט על-פי המלצות משרד הבריאות: כריך מלחם מלא לחמנייה מחיטה מלא ויחד איתו אחד מהמרכיבים הבאים: גבינה עד 5 אחוז שומן, טונה, אבוקדו, ביצה, חומוס ובתוספת ירקות. משרד החינוך הגדיר כללים לארבעת מרכיבים אותם מחייב להגיש לתלמידים בארוחה והן: מים, דגנים, חלבון וירק.

מחירים לקייטנות קיץ 2018

מחירי קייטנות קיץ 2018 משתנים ונעים בין מאות שקלים לקייטנה עירונית שמסובסדת על ידי משרד החינוך והעירייה, ועד 4,000 ש"ח לקייטנה פרטית בה ילדכם ילווה רוב החופש הגדול. יש להסתכל על תוכנית הקייטנה כדי לדעת האם המחיר באמת משתלם בהשוואה לפעילויות והאטרקציות המוצעים בה.

מחיר הקייטנות העירוניות המסובסדות על-ידי העירייה משנה מעיר לעיר, בהתאם למעמד סוציו-אקונומי (מעמד חברתי-כלכלי) בו העיר עומד.

כך למשל, ערים עם מדד חברתי 1-4 הנחשב הנמוך ביותר, לא ישלמו כלל לא הקייטנות ומשרד החינוך משתתף במימון מלא של התוכנית. ערים במעמד חברתי 5-7 משתתפים חלקית בתשלום, וההורים יצטרכו לשלם 300 ש"ח לכל התקופה. ערים במעמד חברתי 8-10 ישלמו 450 ש"ח לקייטנה.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הרשמה לקייטנות קיץ 2018

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 נעשית בצורה קלה ומהירה בהתאם לקייטנה שבחרתם. הרשמה לקייטנה של העירייה, מתבצעת דרך העירייה עצמה ופרטים תוכלו לקבל דרך מוקד 106. ההרשמה לקייטנה "בית הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך דרך האתר הבא או דרך העירייה.

לעומת זאת, הרשמה לקייטנה פרטית מתבצעת דרך המפעיל עצמו ואם מדובר בחברת קייטנות, אז דרך המשרד בו הם פועלים. יש לזכור שההרשמה מותנת על בסיס מקום פנוי, ואם הניסיון שלנו - יש ביקוש גדול לקייטנות והמקומות אליהן מסתיימים במהירות.

אנחנו כל הזמן בפייסבוק שלנו לכל שאלה על קייטנות של קיץ 2018 בישראל - עשו לנו לייק.

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.