קייטנות קיץ 2018 בראשון לציון - פרטים והרשמה

  • מאת Ticketsi
  • עודכן ב-19/08/2019, 19:35

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות קיץ 2018 בראשון לציון שיתקיימו בחודשים יולי ואוגוסט במגוון נושאים שיעסיקו את ילדכם במשך החופשה. סדר היום בקייטנות בראשון לציון מאפשרות חוויה ערכית וחברתית ובעיקר מסגרת בה הילדים יוכלו להנות במהלך הקיץ. ההרשמה לקייטנות החלה ותוכלו לבחור בין מבחר עצום של קייטנות בראשון לציון. כל הפרטים

קייטנות קיץ 2018 קייטנות קיץ 2018 בראשון לציון

החופש הגדול מגיע ואיתו קייטנות לקיץ 2018 בראשון לציון עם מיטב האנשים שיעשירו ויכייפו עם הילדים. חופשת חניכי גני החובה ותלמידי בית הספר היסודי יצאו לחופש ביום שישי, בתאריך 29.6 תשע"ח. תלמידי בית הספר העל יסודיים בהם חטיבה ותיכון ותלמידי כיתות יג' ו-יד' יצאו לחופש בתאריך ה-20.6. החופש הגדול יסתיים בתאריך ה-2.9, יום ראשון ואיתו שנת הלימודים 2018-2019 תיפתח.

זה לא פשוט להעסיק את הילדים בחופש, בהנחה שאין מי שישמור עליהם במהלך החופשה. הורים רבים מחפשים פתרונות יצירתיים להעסיק את הילדים כמו הצגות ילדים ואטרקציות שונות, ונראה שהפתרון האידאלי הוא קייטנות קיץ 2018 שמהווה אלטרנטיבה טובה ואיכותית לחופש הגדול.

הן ממשיכות את המסגרת עבור הילדים שרגילים למסגרת היום יומית של הגנים והבית הספר, ומאפשרת מסגרת חינוכית והחברתית אחרת וחדשה מספסל הלימודים.

בעלי קייטנות רוצים לפרסם כאן ובאתר? צרו איתנו קשר באימייל להצעת מחיר משתלמת מאוד: ticketsi.co.il@gmail.com

חדש: מציאות מדומה VR לקייטנות - מהיום כל הציוד של המציאות מדומה VR יכול להגיע לקייטנה שלכם בקלות וללא מאמץ במחירים משתלמים מאוד. לפרטים נוספים >>

קייטנות נוספות ברחבי הארץ תוכלו למצוא קייטנות בבת ים במגוון נושאים, קייטנות באור יהודה שיהיו המשך לבית הספר והגנים וקייטנות בגבעתיים שיאפשרו מסגרת לילדים.

קייטנות קיץ 2018 בראשון לציון

קייטנות קיץ בראשון לציון יתקיימו עם בואו של החופש הגדול, וימשיך את המסגרת החינוכית בה ילדכם רגיל מבית הספר ומהגן. ישנם קייטנות קיץ 2018 מגוונות, הראשון בהן הוא קייטנות הקיץ העירוניות המסובסדות על-ידי משרד החינוך והעירייה, ומאידך נמצאות הקייטנות הפרטיות בהן יש מגוון של תאריכים ומחזורים שונים במהלך החופש הגדול.

מחירי כל הקייטנות בעיר שמפעילה החברה העירונית ראשל"צ יהיו תחת צו הפיקוח של משרד הפנים בישראל. את ההחלטה קיבלה הנהלת עיריית ראשון לציון מתוך גישה ערכית וחברתית לפיה לא יתקיימו שני סוגי קייטנות: האחת במחיר המוזל (בכל אזור בעיר) והשנייה במחיר גבוה כפי שמתיר צו הפיקוח וכפי שקיים ביישובים אחרים. המשמעות היא הבטחת מחירים מוזלים מצד אחד ושמירה על הסטנדרט הגבוה של קייטנות החברה העירונית מאידך.

הקייטנות יתקיימו בשני מחזורים, מה-1.7 ועד ל-19.7 וכן מה-23.7 ועד ל-12.8, כל אחד למשך שלושה שבועות. עלות קייטנת הגנים עד השעה 13:00 תעמוד על מחיר של 831 ש"ח. ותוספת צהרון עד השעה 16.00 תעמוד על 419 ש"ח. יש לציין כי משרד הפנים קבע כי כמות המשתתפים המינימלית לפתיחת קייטנה תעמוד על 28 ילדים. 

אולם אנשי העירייה מתכוונים לנקוט בגישה גמישה יותר על מנת לאפשר פעילות קייטנות ברחבי העיר. הורים שירשמו יותר מילד אחד ייהנו מהנחה נוספת בנוסף. עשרה אחוזים למשפחה שרושמת ילד נוסף והנחה של 33% לילד שלישי נוסף. בשנה שעברה נרשמו כ-9000 ילדים בשני המחזורים שזכה להצלחה.

קייטנת "בית הספר של החופש הגדול" בראשון לציון של משרד החינוך יתקיים מתאריך ה-1.7.2018 ועד לתאריך 21.7.2018. הקייטנה תתקיים בין השעות 08:00-13:00 בהמשך כל השבוע, לא כולל ימי שישי. הקייטנה מיועדת לתלמידי בית ספר בכיתות א'-ג'.

הנושא המרכזי לקייטנת קיץ תשע"ח הוא "מפליגים עם סיפורים". כחלק מהתוכנית, ישולבו בקייטנות מפגשי בוקר מיוחדים, פעילויות תרבות, למידה והעשרה בתחומים שונים כמו ספורט, אמנות, חינוך סביבתי ועוד, יחד עם פעילויות חברתיות וערכיות עם תכנים ערכיים בדגש למעורבות חברתית, האחר הוא אני, התייחסות לקבוצה וערכי מפתח הל"ב.

את כל יופקדו מורים או מדריכים שיהיו אחראים על העסקת הילדים במסגרת התוכנית. משרד החינוך שם דגש על הצוות המקצועי, שמחייב את מנהל או רכז התכנית בעיר בתעודת בהוראה, ולמדריך הילדים בתוכנית להיות סטודנט להוראה עם ניסיון בליווי נוער.

הקייטנות כוללת אורחת בוקר אותה יקבלו התלמידים בתפריט על-פי המלצות משרד הבריאות: כריך מלחם מלא לחמנייה מחיטה מלא ויחד איתו אחד מהמרכיבים הבאים: גבינה עד 5 אחוז שומן, טונה, אבוקדו, ביצה, חומוס ובתוספת ירקות. משרד החינוך הגדיר כללים לארבעת מרכיבים אותם מחייב להגיש לתלמידים בארוחה והן: מים, דגנים, חלבון וירק.

בעלי קייטנות? לפרסום הקייטנה באתר פנו אלינו באימייל: ticketsi.co.il@gmail.com

מחירים לקייטנות קיץ 2018 בראשון לציון

מחירי הקייטנות בראשון לציון בקיץ 2018 מגוונות ונעות בין מאות שקלים בלבד לקייטנה עירונית שמסובסדת על ידי משרד החינוך ועד 4,000 ש"ח לקייטנה פרטית בה ילדכם ילווה רוב החופש הגדול. יש להסתכל על תוכנית הקייטנה כדי לדעת האם המחיר באמת משתלם לעומת הדברים המוצעים בה, ויש לזכור שהתוכנית ניתנת לשינויים ודברים יכולים להתבטל בה.

מחיר הקייטנות העירוניות נעים בין כמה מאות שקלים בלבד, שיש לזכור שהן מסובסדות על-ידי משרד החינוך במיוחד להורים. מחיר הקייטנות מעיר לעיר משנה, בהתאם למעמד סוציו-אקונומי (מעמד חברתי-כלכלי) בו העיר נמצא.

כך למשל, ערים עם מדד חברתי 1-4 הנחשב הנמוך ביותר, לא ישלמו כלל לא הקייטנות ומשרד החינוך משתתף במימון מלא של התוכנית. ערים במעמד חברתי 5-7 משתתפים חלקית בתשלום, וההורים יצטרכו לשלם 300 ש"ח לכל התקופה. ערים במעמד חברתי 8-10 ישלמו 450 ש"ח לקייטנה.

מבצעים והנחות: אנו ממשיכים להביא לכם את המבצעים הכי שווים, ונעדכן אם ובמידה יהיו הנחות ומבצעים בעמוד הפייסבוק שלנו. עשו לנו לייק והישארו מעודכנים!

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 בראשון לציון

הרשמה לקייטנות קיץ 2018 בראשון לציון נעשות בצורה ומהירה בהתאם לקייטנה בה בחרתם. הרשמה לקייטנה של העירייה, מתבצעת דרך העירייה עצמה ופרטים תוכלו לקבל דרך מוקד 106.  ההרשמה לקייטנה "בית הספר של החופש הגדול" של משרד החינוך דרך האתר הבא או דרך העירייה.

לעומת זאת, הרשמה לקייטנה פרטית מתבצעת דרך המפעיל עצמו ואם מדובר בחברת קייטנות, אז דרך המשרד בו הם פועלים. יש לזכור שההרשמה מותנת על בסיס מקום פנוי, ואם ניסיון שלנו - יש ביקוש גדול לקייטנות והמקומות אליהן מסתיימים במהירות.

אנחנו כל הזמן בפייסבוק שלנו לכל שאלה על קייטנות של קיץ 2018 בישראל - עשו לנו לייק.

אירועים נוספים בעיר:

Ticketsi

ב-Ticketsi תמצאו מידע אודות הופעות חיות, מופעי מוזיקה, הצגות ילדים, תיאטרון ישראלי, הופעות סטנד אפ, פסטיבלים, אטרקציות ועוד. אנחנו אוספים מידע מרחבי הרשת ומנגישים לכם אותו בצורה נוחה ומעלים שלב את התרבות בישראל.